Counter Strike

Virtus.pro w półfinale ECS Season 7 Europe Week 4! Kto zmierzy się z Polakami?

 

Virtus.pro rozegrało wczoraj ćwierćfinał internetowego turnieju organizowanego przez organizację Faceit. Zmierzyło się w nim z europejską drużyną gwiazd – Faze Clanem. W składzie Faze swój debiut rozegrał Filip ‘NEO’ Kubski, który jest żywą legendą Virtus.pro. Niestety dla fanów potężnego Faze, polski IGL nie zdążył się zgrać ze swoim zespołem i wraz z kompanami musiał uznać wyższość VP.

 

Virtusi zwyciężyli we wczorajszym spotkaniu wynikiem 2:1 w mapach. Polacy pokazali się ze znacznie lepszej strony w porównaniu z poprzednimi meczami. Dodatkowo spisali się oni bardzo dobrze pod względem indywidualnym. Ciężko jest jednak powiedzieć czy to Virtusi grali nieziemsko dobrze, czy Faze nie pokazało swoich umiejętności w najmniejszym stopniu.

 

Na szczęście dzisiaj czeka nas emocjonujące spotkanie,  w którym Polacy postarają się udowodnić swoim fanom, iż wczorajsza wygrana nie była przypadkiem, lecz przełamaniem i wkroczeniem na dobrą ścieżkę! W dniu dzisiejszym Virtus.pro zmierzy się z kazachskim AVANGAR, które według bukmacherów jest faworytem w tym spotkaniu. Mecz rozegrany będzie w formacie BO3, co oznacza, iż zespół musi wygrać dwie mapy aby zwyciężyć całe spotkanie.

 

Półfinały ECS Season 7 Europe Week 4:

Virtus.pro – Avangar (14.05.2019, godzina 20:00)

NiP – Mousesports (15.05.2019, godzina 20:00)

Oba mecze będą transmitowane na https://www.twitch.tv/izakooo

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top