Counter Strike

Virtus.pro otrzymuje zaproszenie na Moche XL Esports 2019 W Lizbonie!

 

Virtus.pro otrzymuje zaproszenie na turniej Moche XL Esports 2019, który odbędzie się w Portugalii, a dokładniej w Lizbonie. Łącznie w puli nagród turnieju jest 75 tysięcy dolarów! W zawodach weźmie udział m.in BIG, FURIA czy Windigo.

 

VP ostatnio bardzo zaskakuje, z uśmiechem możemy oglądać ich grę i obserwować wyniki. Virtus.pro wygrali dzisiaj mecz na AGO Esports w ramach finałów ESL Mistrzostw Polski 2019 (Turniej LAN) oraz jako jedyna Polska ekipa udało im się dostać do zamkniętych kwalifikacji na Minora Starladder Berlin 2019 CS:GO Major. Moche XL Esports 2019 będzie kolejnym sprawdzianem dla nowego składu Virtus.pro.

 

Niestety, ale Virtus.pro ostatnio ma bardzo napięty terminarz, turnieje online, które zaczęli w ubiegłym miesiącu dają o sobie znać – muszą je dokończyć, przez co jak sami gracze mówią ciągle grają mecze online i nie mają praktycznie czasu na treningi. Mimo to wszystkich fanów niedźwiedzi powinien cieszyć fakt, że zaczynają pokazywać się na międzynarodowej scenie, zaczynają zdobywać punkty w rankingu hltv. Ranking serwisu HLTV jest ważny, bowiem dzięki niemu drużyny dostają zaproszenia na prestiżowe turnieje. 

 

Aktualna lista drużyn w Moche XL Esports:
GamerLegion    Windigo
BIG                    FURIA
Virtus.pro         Zwycięzca WGR Master League

 

Moche XL Esports odbędzie się już za tydzień – w dniach 15-16 czerwca w Altice Arenie, czyli w Lizbonie w Portugalii.

Zwycięzca turnieju zarobi 40,000$, za drugie miejsce przewidziane jest 20,000$, 3-4 miejsce wróci z 6000$, a ostatnie 5 i 6 – 1500$.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Moche XL Esports 2019

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top