Counter Strike

VIRTUS.PRO JUŻ WKRÓTCE BEZ POLSKIEGO SKŁADU?

 

Znany amerykański dziennikarz Jarek DeKay Lewis poruszył dziś w swoim artykule temat Virtus.pro. Niestety nie są to najlepsze wieści dla Polskich kibiców.

 

Według DeKay'a, włodarze VP mają zakontraktować skład obecnego Avangar. O potencjalnych zmianach w line-upie Niedźwiedzi mówi się, co raz częściej i ciężko się temu dziwić. Virtusi częściej nas rozczaworywywali, a niżeli zaskakiwali. Co gorsza, szeregi Rosyjskiej organizacji opuścił ostatnio, wieloletni menedżer VP Roman Dvoryankin, to też plotki o końcu cierpliwości zarządu nabrały na sile. 

 

Niestety dużo wskazuje na to, że mogą to być ostatnie dni Polskiego składu Virtus.pro, choć sam autor plotki podaje, że nie jest to do końca jasne. Potencjalne zakontraktowanie Jame'go i spółki pozwoliłoby, wrócić VP do topki HLTV, obecnie gracze Avangar zajmują 15. miejsce w rankingu. Oprócz tego gracze Kazachstańskiej organizacji regularnie występują w topowych turniejach. We wrześniu zajęli drugie miejsce na Berlińskim Majorze. A ich wygrane turnieje prezentują się następująco:

  •  DreamHack Open Rio de Janeiro
  • BLAST Pro Series: Moscow

 

Ostatnia zmiana, jaka nastąpiła w zespole wicemistrza Majora, miała miejsce w czerwcu. Wtedy dołączył do nich AdreN. Skład Avangar nie będzie pierwszym składem CIS, który zagra dla Virtus.pro. Pierwszy skład owej organizacji w 2012 roku posiadał takich graczy jak: Dosia, czy ANGE1. 

 

Od 2014 roku skład Polski skład VP przeszedł parę zmian. Przez tę organizację przeszli między innymi: TOAO, Morelz, Okoliciouz, PashaBiceps, Neo, Taz, czy byali 

 

Na chwilę obecną, żadna ze stron nie zdecydowała się na komentarz w sprawie doniesień amerykańskiego dziennikarza.

 

Źródło: DBLTAP

miniaturka: Starladder – Igor Bezborodov

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top