Inne

Valve pozwala na sprawdzenie zawartości skrzynki przed otwarciem?

 

Dwa tygodnie temu Belgia i Holandia zdecydowały się zablokować możliwość kupowania i otwierania skrzynek w min. CS:GO i Dota 2. Jednak po krótkiej przerwie system mikropłatności od Valve powrócił w zmienionej formie.

 

Holenderski gracz Dota 2 zwrócił uwagę na Reddit, że teraz nie musi otworzyć skrzynki, by dowiedzieć się co dostanie. Dodatkowo gra wyświetlała adnotację, że jest to związane z jego regionem zamieszkania. Wszelkie próby mające na celu zmienienie gwarantowanego przedmiotu zawiodły. Dodatkowo nie mógł zakupić kolejnej skrzynki, dopóki nie otworzy aktualnej.

Dota 2 skrzynka

 

Prawdopodobnie nagroda jest na stałe przypisana do konta i nie zmieni się przed otwarciem łupu. Zmiana wydaje się ogromna ale tak nie jest. Można to porównać do ruletki, która nas informuje "teraz przegrasz, ale następnym razem może wygrasz, podejmiesz ryzyko?". Jest to jednak dobry pomysł, ponieważ przed pierwszym otwarciem dwa razy się zastanowimy czy warto podejmować ryzyko.

20-letni fan esportu i nowych technologii. Obecnie student informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnych chwilach grywa w shootery i gry strategiczne.

Komentarze

Scroll to top