Counter Strike

Upominek dla kolegi na 18 urodziny – co podarować?

 

Celebrowanie przekroczenia progu pełnoletności to wyjątkowy dzień, więc nie warto decydować się na nieprzemyślany prezent. Dowiedz się, jaki prezent wybrać na 18 urodziny przyjaciela. Jaki upominek sprawdzi się na taką okazję?

Co kupić koledze na 18 urodziny?

Prezent na 18 urodziny powinien nieco wyróżniać się na tle zwykłych urodzinowych prezentów. Jest to przecież wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Celebrowanie z kolegami przekroczenia granicy pełnoletności zazwyczaj przybiera formę całonocnej imprezy. Tym samym warto zadbać o równie intrygujący prezent. Pierwszym elementem podarunku często są kartki na 18 urodziny. Taka kartka może być uzupełniona o nietuzinkową lub zabawną grafikę. Najważniejsze jednak jest to, co w środku, czyli słowa wsparcia i szczere życzenia.

Przejdźmy teraz do upominku. Co dać koledze na 18 urodziny? Zazwyczaj warto postawić na prezent związany z jego zainteresowaniami. Przykładowo, jeśli razem gracie w piłkę nożną, z pewnością wiesz, jaka jest jego ulubiona drużyna czy piłkarz. Z tą wiedzą możesz wybrać się na zakupy i szukać akcesoriów powiązanych z tymi motywami. Znajdź ciekawy zestaw na zjazdy piłkarskie lub książka z analizą gry danego piłkarza.

Praktyczne rozwiązania na osiemnastkę

Wejście w pełnoletność to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego warto wesprzeć kolegę w budowaniu męskiego zaplecza akcesoriów. Praktyczny upominek to zatem świetny pomysł, jeśli nie wiesz, co kupić kumplowi. Pierwszą propozycją jest skórzany portfel. Solidny egzemplarz będzie służyć przez lata, a jednocześnie przyda się solenizantowi podczas wszelkich wyjść towarzyskich czy wyjazdów. Ciekawym praktycznym rozwiązaniem na podarunek urodzinowy może być bluza z wysokiej jakości materiału. Taki podarunek sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Praktycznym upominkiem na 18 urodziny kolegi może być również sportowy zegarek, który pozwoli mu kontrolować jego kondycję każdego dnia. Ciekawym rozwiązaniem dla fanów sportów są figurki znanych postaci lub gra na konsolę, w którą wspólnie zagracie przy następnym spotkaniu. Pamiętaj, aby upewnić się tylko, czy kolega ma w domu odpowiedni sprzęt i, czy jest to PS5, czy Xbox. W ten sposób będziesz miał pewność, że trafisz w odpowiedni podarunek.

Personalizowane prezenty dla kolegi

Personalizowane prezenty to zawsze dobry pomysł na upominek dla osoby, którą dobrze znasz. Jednym z wielu takich podarunków może być kartka na 18 urodziny. Do tego warto dorzucić kubek z ciekawą grafiką lub nawet koc ze zdjęciami ze wspólnych spotkań. Na większy prezent w postaci koca możecie się zrzucić całą grupą. Do grona personalizowanych upominków należy jeszcze dodać wszelkiego rodzaju bluzy czy koszulki. Natomiast dla kolegi, który preferuje eleganckie rozwiązania, świetny okaże się dziennik w skórzanej oprawie.

18 urodziny to wyjątkowa okazja, aby wspólnie ze znajomymi celebrować oficjalne przejście do świata dorosłych. Decydując się na określony prezent dla kolegi, weź pod uwagę jego pasje i zainteresowania. Pamiętaj, że nie sam podarunek jest ważny, a pamięć i wspólny czas spędzony na tworzeniu wspomnień.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Scroll to top