TYLOO W Play-Offach minora!

Dzisiaj rozgrywane były spotkania grupy B na Azjatyckim Minorze. Do walki o awans do fazy playoff stanęły drużyny Tyloo, 5Power, Tainted minds oraz Uniquestars. Zaczeliśmy od spotkania Tyloo z  5Power. Bnted i spółka pokazali że są lepsi od drużyny Kaze'a i wygrali 16:13. Nastepnie przenieślismy się do spotkania Tainded Minds vs Uniquestars. Już na samym początku bylo widac, że zawodnicy z Oceanii są zdecydowanym faworytem i pewnie zmierzają ku zwycięstwu. Do przerwy prowadzili 9:6, a po przerwie mimo stracenia aż 7 rund zdołali wygrać taką samą liczbe i wygrac wynikiem 16:13.

W meczu zwycięzców lepsze okazało się Tyloo,które zniszczyło drużyne Yama 16:2. W meczu przegranych natomiast 5Power uległo Uniquestars 0:2 i odpadło z walki o Majora. W meczu decydującym starły się po raz kolejny drużyny Tainted Minds oraz Uniquestars. Na pierwszej mapie Izraelczycy zostali zmiecieni z powierzchni ziemi i przegrali 5:16. Na drugiej mapie,jaką był overpass obraz gry lekko sie zmienił,gracze z Izralea postawili opór yamowi i spółce,ale jak dobrze wiemy 14 rund to za mało i to własnie Tainted Minds awansowało dalej.