Gry

Tune My Car – rozbudowany symulator mechanika

 

Samochód sportowy? Kabriolet? A może klasyczny Van? Przekonaj się, co Cię czeka w Tune My Car, oglądając załączony zwiastun!

Odszukaj pojazdy porzucone w polu, odkupuj uszkodzone wozy od ich właścicieli lub pozyskuj co ciekawsze okazy prosto z wysypiska. Świat niechcianych samochodów tylko czeka na odkrycie. Adoptuj je, zawieź do warsztatu i daj im drugie życie, na które te cuda zasługują.

Tune My Car

W Tune My Car gracz będzie naprawiał, odrestaurowywał i tuningował z pozoru bezużyteczne, stare wozy. Wprawne oko mechanika potrafi wypatrzeć wśród kupy złomu prawdziwe perełki, które mają jeszcze szansę, by zrobić niejedno okrążenie na torze wyścigowym.

Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Każda fura, która wyjedzie spod Twojej ręki, będzie małym dziełem sztuki. Chcesz iść w klimaty bolidów retro? Nie ma sprawy! Futurystyczna fura z pełną elektroniką na pokładzie? A jakże. A może chcesz opchnąć samochód miłośnikowi ulicznej jazdy? Te płomienie na drzwiach i czaszka na skrzyni biegów sprawdzą się wyśmienicie.

Tune My Car

Pamiętaj tylko, że Tune My Car to symulator pełną gębą – każdy element pojazdu możesz obejrzeć na własne oczy i jeśli zostały Ci jakieś śruby, to raczej warto przyjrzeć się furze jeszcze raz.

Komentarze

Scroll to top