Inne

Trzeci sezon Rainbow Six® Siege Masters League rusza już za dwa tygodnie!

 

TRZECI sezon Rainbow Six® Siege Masters League rusza JUŻ ZA DWA TYGODNIE! – Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się 24 września.

 

9 września 2019 r. – polski oddział Ubisoft® ogłosił, że ruszyła rejestracja do trzeciego sezonu rozgrywek Rainbow Six® Siege Masters League. Po raz drugi w tym roku gracze z całej Polski będą mogli stanąć do walki o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych oraz tytuł Mistrza Masters League. Drużyny już mogą rejestrować swoje składy na stronie ligowej, natomiast pierwszy z czterech turniejów kwalifikacyjnych odbędzie się 24 września.

 

Przez cały październik z kolei, 8 najlepszych drużyn będzie rywalizować o awans do finałów, które ponownie zawitają do Studia Polsat Games w Warszawie w dniach 16-17 listopada 2019. Wszystkie turnieje fazy zasadniczej oraz finały będzie można oglądać na polskim kanale Rainbow Six na Twitchu – Twitch.tv/rainbow6pl. Szczegółowy harmonogram trzeciego sezonu rozgrywek dostępny jest na stronie.

 

Poprzedni sezon Rainbow Six® Siege Masters League zakończył się wygraną zespołu Team GamerLegion, który w finałowym starciu zmierzył się z drużyną Actina PACT. Przebieg finałowych rozgrywek można zobaczyć w materiale podsumowującym.

 

Więcej informacji o Rainbow Six® Siege Masters League i Rainbow Six® Siege Rookie League znaleźć można pod adresem https://www.r6league.pl. Zapraszamy też do obserwowania profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Rainbow6Poland, Twitterze: https://twitter.com/rainbow6pl, Instagramie: https://www.instagram.com/rainbow6pl oraz śledzenia transmisji na Twitchu: https://www.twitch.tv/rainbow6pl.

 

O Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Inspirowana prawdziwymi organizacjami odpowiedzialnymi za zwalczanie terroryzmu, gra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege daje graczom możliwość udziału w zabójczych starciach taktycznych na ograniczonej przestrzeni. Po raz pierwszy w historii serii Tom Clancy’s Rainbow Six gracze wezmą udział w oblężeniach – nowym stylu ataku, w którym przeciwnicy zmieniają swoje otoczenie w nowoczesne twierdze, a celem oddziału Rainbow Six jest przełamanie ich obrony. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege daje graczom bezprecedensową kontrolę nad sposobami umacniania swoich pozycji – przez odpowiednie wykorzystanie podłóg i ścian, drutów kolczastych, rozstawianych tarcz, czy też min. Nie zabraknie również narzędzi odpowiednich do przełamywania fortyfikacji przeciwnika; będą nimi drony obserwacyjne, granaty błyskowe, punktowe ładunki wybuchowe, liny do przeprowadzania szturmu z dachu oraz wiele innych. Szybkie tempo i wyjątkowy charakter każdego oblężenia ustanowią nowy standard intensywnych starć na broń palną, strategicznego planowania i zaciętej rywalizacji.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top