Biznes

Top 8 gier slotowych z fajną muzyką w tle

Dobór odpowiedniej gry slotowej nie musi opierać się tylko i wyłącznie na tym, jakim konkretnie RTP może pochwalić się konkretny tytuł. Dla wielu osób nawet liczba dostępnych funkcji nie będzie wpływała bowiem tak na odbiór rozgrywki, jak to, czy wybrana muzyka będzie przyjemna dla uszu podczas grania. Przedstawiamy top 8 gier slotowych z fajną muzyką w tle, przy której spędzicie miło czas i być może nawet coś wygracie!

Esqueleto Explosivo 2

Thunderkick wydał pierwszą grę z tej serii w 2014 roku i zyskała ona ogromną popularność w bardzo krótkim czasie. Wyróżniały ją wiele innowacyjnych funkcji i zaawansowana grafika i trzeba od razu powiedzieć, że druga gra z serii jest równie udana i innowacyjna jak pierwsza. Nie ma zmiany motywu przewodniego gry – to wciąż Dzień Zmarłych, który jest lokalnym festiwalem w Meksyku. Dzięki temu zastosowana ścieżka dźwiękowa brzmi naprawdę unikalnie. Gra oferuje następujące funkcje:

  •  Drop Dead. Wszystkie symbole składają się ze szkieletów o różnych kształtach. Po wygranej wszystkie symbole w danym spinie znikają i zastępowane są nowymi. Jeśli te nowe symbole również tworzą kombinację wygrywającą, proces ten się powtarza. Innymi słowy, po każdym zwycięskim obrocie masz kolejną szansę na wygraną.
  • Wild. Symbole Wild eksplodują, a także niszczą symbole wokół siebie, które to później są zastępowane nowymi.
  • Scatter i darmowe spiny: Możesz wygrać 14 darmowych spinów, losując 3 symbole Scatter w dowolnym miejscu na ekranie.
  •  Mnożnik: funkcja Mucho Multiplier pozwala wygrać do 64x całkowitego zakładu.

Guns N’ Roses

Jeśli chcesz posłuchać wszystkich popularnych piosenek Guns N’ Roses i jednocześnie coś wygrać, zdecydowanie powinieneś wypróbować te automaty do gier stworzone przez NetEnt. Gwoli wyjaśnienia, wszystkie wykorzystane piosenki Guns N’ Roses są licencjonowane. Oczywiście muzyka rockowa i gry na automatach pasują do siebie w bardzo dobry sposób, zwłaszcza że kiedy wygrywasz, muzyka zmienia się i staje się bardziej motywująca. Muzyka to jednak nie wszystko, co może przyciągnąć potencjalnego gracza do tego slota. Poruszmy zatem kwestię funkcji.

WildCrowd-PleaserEncoreMnożnik solo
Symbole rozszerzają się, aby wypełnić bębny. Trzy symbole uruchamiają wiele kolejnych funkcji.Zapewnia dostęp do gry Pick-me, która daje szansę na wygraną darmowych spinów i nagród pieniężnych.10 darmowych spinów.Funkcja może zostać uruchomiona w dowolnym momencie gry i zapewnić wygraną do 10x całkowitego zakładu.

Karaoke Party

Jak można się domyślić już po samej nazwie, gra oferuje imponującą ścieżkę dźwiękową i różne rodzaje muzyki: rock, pop, klasykę. Oprócz imponującej ścieżki dźwiękowej, Karaoke Party ma wiele funkcji, które Ci się spodobają. Przede wszystkim możesz wygrać do 150 000 monet. Symbol Wild w tej grze jest również mnożnikiem i podwaja każdą wypłatę, gdy jest używany do skompletowania zwycięskiej kombinacji. Trafiając trzy lub więcej symboli Scatter, możesz wygrać 15 darmowych spinów, a wszystkie twoje wygrane zostaną pomnożone przez 3 podczas tej samej rundy. Znalazło się też tutaj miejsce na klasyczną funkcję w formie gry o ryzyko. Po zdobyciu wygranej możesz zagrać w mini-grę i spróbować odgadnąć kolor karty do gry.

DJ Wild

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zostaniu DJ-em i zabawianiu innych ludzi, oto Twoja szansa. DJ Wild nie zawiera żadnych licencjonowanych utworów, ale ma ścieżkę dźwiękową techno, która sprawi, że prawdopodobnie zaczniesz przytupywać nogą podczas rozgrywki. W dodatku, kiedy wygrywasz, cały ekran jest wypełniony niesamowitymi efektami z użyciem ognia. Nawet kręcenie bębnów w tej grze wygląda zachęcająco. W grze istnieje stała nagroda główna (50 000 monet), którą możesz wygrać, losując symbol Wild jackpota na trzecim bębnie. Nie jest to jeszcze wszystko, co jako gracz warto wiedzieć o tej grze. Symbole Wild z logo gry nagradzają darmowym ponownym zakręceniem, oprócz zastąpienia wszystkich innych symboli. DJ Wild również płaci w obie strony, więc nie ograniczasz się tylko do „od lewej do prawej”.

Megadeth

Jeśli urodziłeś się pod koniec lat 90. i później, prawdopodobnie nie wiesz, czym jest Megadeth, czyli jeden z najlepszych zespołów rockowych w historii. Ta gra zawiera wszystkie ich przeboje. Podobnie jak w nieco wyżej opisywanym przypadku, także tutaj można zauważyć, dlaczego muzyka rockowa tak dobrze współgra z grą na automatach, zwłaszcza podczas wygrywania. Symbole składają się ze zdjęć członków zespołu, a symbole Wild mogą rozszerzać się, aby wypełnić cały bęben, na którym się pojawiły. Trafienie trzech symboli bonusowych na bębnach 1, 3 i 5 uruchomi bonus wielogrowy i wielopoziomowy. Kręcisz kołem, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj bonusu wygrałeś i w efekcie możesz dostać jedną z dwóch możliwości. Jeśli wynikiem jest Hangar 18, wygrywasz darmowe spiny. Jeśli jest to Head Crusher, natychmiast wygrywasz. Hangar 18 zapewnia do 15 darmowych spinów, a Head Crusher daje szansę wygrania nawet 4-krotnego całkowitego zakładu.

Jimi Hendrix

Opracowana przez NetEnt gra może być dobrą okazją do poznania tego legendarnego muzyka. Ten automat zawiera najpopularniejsze piosenki Jimiego Hendrixa i oferuje niesamowitą muzyczną ucztę. Znajdziemy tutaj także dwie dość unikatowe funkcje. Funkcja Purple Haze jest aktywowana automatycznie, gdy trafisz symbol o tej samej nazwie na bębnie 1. Kiedy to się stanie, wszystkie symbole kart do gry (10, J, Q, K, A) zamienią się w dzikie symbole. Drugą funkcją jest Red Guitar Re-Spin. Wylosowanie czterech lub więcej czerwonych symboli gitary w dowolnym miejscu na bębnach zapewni jedno ponowne zakręcenie za darmo. Jeśli w tym obrocie uda Ci się trafić nowe czerwone symbole gitary, wygrywasz również kolejny re-spin. Możesz także wygrać 6 darmowych spinów i nawet 30-krotny całkowity zakład podczas mini-gry zwanej Coin Win.

Universal Monsters: The Phantom’s Curse

Jeśli przegapiłeś film „Upiór w operze”, oto Twoja szansa na interakcję z adaptacją w wersji automatu do gier. Jest to oficjalna gra Universal Studios, co oznacza, że zawiera niezwykle charakterystyczną ścieżkę dźwiękową filmu. The Phantom’s Curse zawiera wiele gier typu „wybierz mnie”, które mogą nagradzać gotówką. Możesz wybierać między lustrami lub różami, w zależności od tego, którą grę uruchomiłeś. Lądujące symbole Scatter przyznają do 8 darmowych zakręceń, a ponadto dostępna jest funkcja bezpłatnego ponownego zakręcenia, którą można aktywować, losując symbole „zamaskowanego fantomu”.

Samba Brazil

Czy jesteś gotowy, aby wziąć udział w festiwalu w Rio i wygrać duże nagrody? Ścieżka dźwiękowa tej gry składa się z charakterystycznej melodii samby i wręcz zachęca do tańca przy każdym obrocie! To klasyczny automat wideo, więc jako gracze nie powinniśmy oczekiwać zbyt wielu unikatowych funkcji. Jednak automat nadal oferuje przydatne opcje, które być może pomogą wygrać nieco więcej. Symbole Wild mogą pokryć cały ekran, możesz wygrać wiele nagród w grze Pick-me i masz szansę wygrać nawet 750-krotność swojego zakładu. Być może klasyka nie wiąże się ze zbyt wielką ilością funkcji, ale za to robią one spore wrażenie.

Komentarze

Scroll to top