CS:GO

Top 5 polskich drużyn CSGO 2022

Counter Strike należy obecnie do jednego z najczęściej obstawianych e-sportów na całym globie. Największe zawody CS:GO przyciągają ogromną ilość typerów i widzów. Pula nagród na zawodach Counter Strike liczona jest w milionach dolarów. 

W Polsce ten sport również cieszy się popularnością. CS GO zakłady w Polsce można obstawiać na następujące wydarzenia: ESL, Mistrzostw Polski CS:GO, e-sportowy turniej Polski w CS:GO i wiele innych mniej znanych w naszym kraju imprez dedykowanych grze Counter Strike.

Oto lista 5 najlepszych polskich drużyn CS:GO:

  1. Anonymo Esports, rok powstania 2021.
  2. Wisła All iN! Games Kraków, rok założenia 2019.
  3. X-kom AGO, rok założenia 2016.
  4. Ungentium, rok powstania 2021.
  5. Illuminar Gaming.

Zanim wybierzemy strony do betowania CS GO i zaczniemy typować ulubione polskie drużyny, zalecamy zweryfikować dostępne profity i promocje, kursy, typy i ofertę zakładów na CS:GO. Często operatorzy hazardowi oferują typerom bezpłatny benefity i prezenty dedykowane konkretnym imprezom e-sportowym.

Anonymo Esports

Ekipa Anonymo Esports to prawdziwy powiew świeżego powietrza na polskiej arenie e-sportowej. Zgrany zespół został stworzony z pasjonatów gier i sportu elektronicznego, profesjonalnych graczy i popularnych influencerów. Esport zakłady na tę ekipę można obstawiać u wielu polskich renomowanych bukmacherów.

W składzie drużyny są gracze pod pseudonimami KEi, Kylar, Mynio, Innocent i Snax, który grał dla VirtusPro, wygrał majors i cztery razy znalazł się w pierwszej dwudziestce najlepszych graczy CS:GO według HLTV.org. Zespół Anonymo Esports bierze udział w różnych turniejach, głównie w mistrzostwach niskiej rangi. Jednak zespół zakwalifikował się do pierwszego turnieju RMR pod nazwą Flashpoint 3. W zawodach Flashpoint 3 biorą udział wszystkie najlepsze europejskie drużyny.

Wisła All iN! Games Kraków

Wisła All in Games Kraków jest profesjonalną organizacją e-sportową, która była założona w 2019 r. Zakłady bukmacherskie esport na tę drużynę są bardzo popularne wśród Polaków. W październiku 2019 r. organizacja ogłosiła swój skład w drużynie CS:GO: SZPERO, Mynio, Kap3r, Morelz, jedqr. W 2021 r. gracz pod pseudonimem Mynio oficjalnie opuścił zespół. W czerwcu 2021 r. do drużyny dołączył Markoś. Ekipa brała udziała w turnieju ESL.

X-kom AGO

Polska organizacja e-sportowa x-kom AGO została założona w 2016 r. Ekipa został utworzony w 2017 z trzech graczy: Dominika Świderskiego, Samsung4Gamers by inetkox, jednego z Kinguin. Obecny skład drużyny to: GruBy, Furlan, F1KU, mhL i leman. Trenerem ekipy jest Mikołaj Michałkow o pseudonimie miNIr0x. W 2018 r. zespół znalazł się na osiemnastym miejscu rankingu najlepszych drużyn Counter Strike prowadzonego przez HLTV.org.

Illuminar Gaming

Ekipa Illuminar Gaming znajduje się na 72 miejscu na liście najlepszych drużyn Counter Strike według Tips.gg. Procent zwycięstw drużyny w ostatnich 10 meczach wynosi 60%. W 2022 roku drużyna rozegrała już 24 mecze. W składzie zespołu obecnie znajdują się gracze o pseudonimach phr, bogdan, zaNNN, morelz i mASKED. Aby obstawiać tę drużynę, zalecamy aktywować GG.bet bonus, sprawdzić typy i statystyki, doładować konto gracza i postawić zakład.

Ungentium

Drużyna CS:GO Ungentium jest bardzo popularna w Polsce. Ungentium znajduje się na 152 miejscu w globalnym rankingu drużyn CS:GO prowadzonym przez Tips.gg z dorobkiem ponad 97 tys. punktów. Drużyna Ungentium CS:GO rozegrała 74 mecze w 2022 roku. Ogólna liczba wszystkich meczów zespołu wynosi 117. W składzie zespołu obecnie znajdują się tacy gracze: Nitro, AjMeRiTo, frontside, NEEX, kacpi. Trenerem drużyny jest Jakub „GuteK” Gut.

Komentarze

Scroll to top