Counter Strike Organizacje

Together Esports ogłasza nowy skład w CS:GO!

 

TOGETHER ESPORTS OGŁASZA NOWY SKŁAD W COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

Drugi rok działania organizacji zaczynamy w tym samym stylu co pierwszy – powitaniem nowej drużyny CS:GO. Dywizja zostaje odświeżona przez byłych już zawodników Konf1tury w składzie: Kamil „Mystic” Matz, Krzysztof „Krizlee” Lib, Bartłomiej „Kiero” Kulik, Mateusz „M4ttii” Grabowski, Sebastian „Fuqz” Kulik oraz Patryk „ptk” Tryba (trener).

Członkowie zespołu mają w dorobku takie osiągnięcia jak: wygrana w ESEA Poland sezon 32, 4. miejsce na Poznań Game Arena LAN, udział w zamkniętych kwalifikacjach ESL Mistrzostw Polski, triumf w 30th ONE DAY CUP – ESPORTAL POLSKA czy awans do ESEA Intermediate.

Patryk Molenda, Communications Manager:

„Counter Strike był początkiem Together i wierzymy, że odbudowanie drużyny w tę grę będzie również rozpoczęciem udanego etapu dla organizacji i naszych nowych kolegów. Ci gracze prezentują świeżość, fantazję i duży potencjał do rozwoju, czyli dokładnie to czego potrzebujemy. Nasz cel to zapewnić jak najlepsze warunki do progresu i zbudować obustronne zaufanie. Osiągając to będziemy spokojni o wyniki.”

Mateusz „M4ttii” Grabowski, zawodnik Together Esports:

„Szansa dana mi przez Together to kamień milowy w początkach e-sportowej kariery. Planuje wspólnie z zespołem godnie reprezentować organizację. Czuję, że wspólnie będziemy w stanie namieszać na polskiej scenie.”

Debiut nowych graczy w barwach TGE odbędzie się w sobotę w ramach Starladder Parimatch League CS:GO EU Open Qualifier o godzinie 15:00.

Together Esports CSGO

Komentarze

Scroll to top