Recenzje Sprzęt

Test kierownicy Genesis Seaborg 400

 

Kierownica do gier jest gadżetem, o którym marzył nie jeden nastolatek. Granie w gry wyścigowe przy użyciu tego sprzętu oddaje o wiele więcej emocji, niż przy użyciu pada lub klawiatury z myszką. Dodatkowe pedały umożliwiające przyspieszanie i hamowanie tylko potęgują emocje jakich można doznać podczas wyścigu. Genesis Seaborg 400 jest kierownicą z niższej półki, ale potrafi ona wiele. Zobaczmy jakie funkcje odkryje przed nami kierownica za 399zł!

Opakowanie i akcesoria

Kierownica przychodzi w masywnym, ale dobrze zabezpieczonym pudełku. Na opakowaniu przedstawione są najważniejsze informacje, render urządzenia, krótka instrukcja obrazkowa z ukazaniem elementów oraz dane producenta. Z łatwością odszyfrujemy z jakimi platformami jest kompatybilna kierownica.

W samym pudełku znajdziemy niewiele. Oprócz samej kierownicy zabezpieczonej dodatkową folią znajdziemy w nim pedały, instrukcję oraz dwa uchwyty mocujące. Instrukcja jest napisana w wielu językach, w tym oczywiście również w języku polskim. W instrukcji znajdziemy niewiele, znajduje się tam dokładna specyfikacja oraz krótka instrukcja instalacji na każdą platformę – na wielu z nich wystarczy urządzenie tylko podłączyć kablem USB, a sterownik zainstaluje się automatycznie przez system.

Genesis Seaborg 400 – czy nada się do gier wyścigowych?

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top