Counter Strike

TAZ I SPÓŁKA Z ZAPROSZENIEM NA DREAMHACKA!

 

Polska drużyna Aristocracy, której kapitanem jest Wiktor ‘TaZ’ Wojtas otrzymała zaproszenie na prestiżowy turniej Dreamhack Open Summer 2019! Zespół prowadzony przez byłego gracza złotej piątki już odniósł sukces na turnieju organizowanym przez tego samego hosta, a mowa tutaj o Dreamkack Open Montreal 2018, gdzie Polacy zmierzyli się w finale z zespołem ENCE eSports, który pokonali wynikiem 2-0.

 

Organizatorzy turnieju byli pewni, iż zwycięzcy edycji kanadyjskiej zapewnią widzom sporo emocji, dlatego też uznali, że to właśnie Aristocracy powinno dostać zaproszenie na imprezę. Polacy nie byli jednak jedynymi, których zaproszono na Dreamhack Open Summer 2019. Wraz z nimi „invite’y” otrzymały drużyny Optic Gaming, Chaos Esports, Tricked Esports, Team Winstrike oraz Avangar. Pozostałe “sloty” zajmą drużyny, które wygrały eliminacje europejskie (Valiance) oraz szwedzkie (Ancient Gaming).

 

Turniej zapowiada się świetnie, a my, widzowie, możemy spodziewać się wielu ciekawych zagrań i mnóstwo „headshotów”. Z tego miejsca życzymy powodzenia Polakom oraz ich rywalom!

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top