Counter Strike

Tani nocleg dla graczy, czyli gdzie spać i grać w Katowicach

 

Miłośnikowi gier trudno rozstać się z tym, co lubi robić najbardziej. Jeśli nie gra akurat, siedząc przy komputerze, to z dużym prawdopodobieństwem ma w ręce smartfon z ulubioną grą mobilną. Wybierając wieczorny film, z radością odkrywa nowoczesne interaktywne produkcje, sięgając po książkę, stawia na powieści paragrafowe. A czy wiesz, że dla graczy przewidziano nawet… hostel w Katowicach?

Jeśli wybierasz się do Katowic, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz zarezerwować pobyt w miejscu, które przypadnie do gustu każdemu graczowi, a już szczególnie fanowi klimatu retro. To dobra okazja, by zapoznać się nieco z historią gier, której początek sięga flipperów i konsol z lat osiemdziesiątych. Przekonaj się, że wyszukiwanie frazy “pokoje Katowice tanio” nie musi skończyć się rezerwacją miejsca w nudnym hostelu – poznaj pełen kolorów hostel w stylu lat osiemdziesiątych.

Dobry hostel to nie tylko tanie pokoje

Nawet jeśli zostawiasz swój komputer w domu, nie musisz rozstawać się z emocjonującymi rozgrywkami – zobacz, jak grano cztery dekady temu. Będziesz mieć ku temu okazję w niecodziennym hostelu goodtimes.house, gdzie wygoda i komfort przenikają się z wyjątkową aranżacją wnętrz i wyposażeniem.

W teorii hostel służy jedynie spokojnemu spędzeniu nocy w miejscowości, którą odwiedzamy – w praktyce warto jednak wybrać ten, który poza dobrą ceną i wolnym łóżkiem dysponuje też szeregiem udogodnień i atrakcji. Co – oprócz oferty tanich pokoi w Katowicach – wyróżnia hostel Good Times House?

  • doskonała lokalizacja hostelu w samym centrum Katowic,
  • warunki, które przypominają standardy hotelowe – nienaganna higiena, prywatne łazienki w znacznej części pokoi, strefa rozrywki czy zamknięty strzeżony parking dla gości,
  • tematyczne pokoje dla wszystkich, którzy chcą się zanurzyć w popkulturze lat osiemdziesiątych i dziewięćdzięsiątych.

Hostel dla graczy – poznaj wyjątkowe pokoje tematyczne!

W Good Times House znajdziesz kilka świetnie urządzonych pokoi, a każdy z nich spełnia inne potrzeby – w ofercie znajdzie się bowiem coś dla podróżujących samotnie lub w parach, ale też dla większych grup przyjaciół. Zobacz, jak wyglądają dwa pokoje, które szczególnie przypadną do gustu graczom.

Na pierwszy rzut – czteroosobowy pokój Pinball z dwoma łóżkami piętrowymi. Jego wystrój budzi nostalgię za grą w pinballa, a będące na wyposażeniu gry planszowe i konsole pozwalają spędzić czas z przyjaciółmi na rozrywce rodem z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Druga propozycja to Flipper – czteroosobowy pokój nawiązujący do wciągających flipperów. W tę grę będziesz mógł zagrać, nie wychodząc z pokoju!

Atrakcje w hostelu Good Times House

Jeśli jednak wyściubisz nos z pokoju, zajrzyj do części wspólnej – znajdziesz tam jeszcze więcej atrakcji:

  • oryginalny finger billard,
  • jeszcze więcej planszówek,
  • telewizor i kolekcja filmów na kasetach VHS,
  • konsola Capcom Home Arcade z kolekcją klasycznych gier, takich jak Street Fighter czy Alien Vs. Predator.

Każdy dotychczasowy wyjazd pozbawiał Cię możliwości grania? Skrzyknij znajomych i jedźcie na weekend do Good Times House w Katowicach!

Komentarze

Scroll to top