Hearthstone

Szykujcie się już jutro smoki opanują Karczmę!

 

Już jutro w grze będzie dostępny nowy dodatek – Wejście Smoków! Karczma stanie się areną walk najpotężniejszych przedstawicieli smoczego rodu!

Rok Smoka powoli dobiega końca, a do tej pory do gry nie został dodany żaden dodatek, w którym tematem przewodnim byłyby smoki. Jednak już jutro w grze pojawi się całe stado smoków, a każdy z nich zaoferuje graczom swoje unikalne i legendarne moce. Dodatkowo za samo zalogowanie się gracze otrzymają kilka ciekawych upominków, które pozwolą im stworzyć nowe talie i odnosić wiele zwycięstw.

 

Nagrody za zalogowanie

W tym dodatku zostanie dodanych 5 bardzo silnych portretów, po jednym dla każdej klasy należącej do Ligi Z.Ł.A. Wielu graczy przypuszcza, że to właśnie wokół nich powstaną jedne z potężniejszych talii, dlatego warto mieć te karty. Jak je zdobyć? Wystarczy, że zalogujecie się do gry w okresie 90 dni od wprowadzenia dodatku i za darmo dostaniecie wszystkie 5 kart-portretów. Pamiętajcie również o gwarantowanej karcie legendarnej, którą odnajdziecie w pierwszych 10 paczkach nowego rozszerzenia.

 

Przygoda

Blizzard przygotowuje również zwieńczenie całej historii, którą śledziliśmy przez wszystkie dodatki w tym roku. Finał zobaczymy w nowej przygodzie, a ta pojawi się już w styczniu. 

 

Areny

Wydawałoby się, że po wyjściu otwartej bety HS Battlegrounds arena opustoszała. Jednak może się to zmienić już jutro, kiedy pojawi się nowa rotacja kart. Do dyspozycji graczy będą karty z następujących setów:

Podstawowy

Klasyczny

Czarna Góra

Wielki Turniej

Pewnej Nocy z Karazhanie

Rycerze Mroźnego Tronu

Rozróba Rastakana

Wejście Smoków

To będzie bardzo ciekawy czas dla Hearthstona. Mam nadzieję, że tak samo jak ja nie możecie doczekać się nowych kart i talii. A to wszystko już jutro. Do zobaczenia w Karczmie!

 

żródła grafik: playhearthstone.com

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top