Counter Strike

Świetne NaVi i zaskakujące G2 – wielki finał Intel Extreme Master 2020!

 

Już dziś o godzinie 17, batalię w finale długo wyczekiwanego IEM’a w Katowickim Spodku, rozpocznie G2 KennegoS’a, naprzeciwko którego stanie NaVi S1mple’a. Zwycięska drużyna zabierze, ze sobą puchar, 250.000$ oraz cenne punkty w rankingu światowym oraz Intel Grand Slam.

Francuzi przebojem wdarli się do finału Katowickiego turnieju. Są jedyną drużyną, która nie przegrała żadnego spotkania, a z kwitkiem odesłali, między innymi jednego z faworytów – fnatic. Po drodze pokonali oni 100 Thieves, mousesports i Team Liquid. Jakby tego było mało Francuska drużyna ma najwyższy współczynnik Rating’u 2.0, a trójka zawodników G2 znajduje się w TOP 8, graczy z najwyższym, właśnie tym Rating’iem!

fot. HLTV

Drudzy finaliści, w pierwszej kolejności pokonali FaZe Clan, później jednak powinęła im się noga w meczu ze Szwedami. W dolnej drabince, do domów odesłali graczy NiP oraz FaZe Clan’u. A w play-off’ach pokonali graczy Liquid i rozgromili obecnego Mistrza Świata – Astralis.

Mecze, możecie oglądać na oficjalnej transmisji na kanałach Twitch ESL oraz ESL Polska.

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top