Counter Strike

STS sponsorem polskiej transmisji eliminacji do EU Minor i StarLadder Major Berlin 2019!

 

STS sponsorem polskiej transmisji eliminacji do EU Minor i StarLadder Major Berlin 2019 STS, największy bukmacher w Polsce, został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji wszystkich czterech turniejów Minora i jego europejskich etapów kwalifikacyjnych, a także finałów StarLadder Major – jednego z największych międzynarodowych turniejów w CS:GO. W europejskich zamkniętych kwalifikacji do Minora, które potrwają od 10 do 12 czerwca, Polskę reprezentować będzie Virtus.pro. W lipcu obejrzymy rozgrywki w ramach Minorów, a finał drugiego tegorocznego turnieju rangi Major odbędzie się na przełomie sierpnia i września w Berlinie.

 

Esport to jeden z najbardziej perspektywicznych segmentów dla działalności STS – już teraz znajduje się w czołówce najpopularniejszych dyscyplin wśród naszych graczy. To skłania nas do coraz silniejszego zaangażowania w sponsoring ważnych dla fanów esportu wydarzeń. Dlatego jesteśmy obecni przy transmisji z turnieju rangi Major, prowadzących do niego Minorów i w ich europejskiej fazie eliminacjimówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

 

Główny turniej StarLadder Major 2019 zostanie rozegrany od 23 sierpnia do 8 września w berlińskiej Mercedes-Benz Arenie. W finałowych rozgrywkach zobaczymy przynajmniej jednego Polaka – Filipa „NEO” Kubskiego występującego w barwach drużyny FaZe Clan. O szansę na spotkanie z najlepszymi drużynami świata walczyć będzie jeszcze Virtus.pro podczas zamkniętych eliminacji do EU Minor, które zaplanowano na 10-12 czerwca. Kolejnym etapem prowadzącym do berlińskiego Majora są turnieje rangi Minor: EU i NA Minor Starladder 2019 odbędą się od 17 do 21 lipca, a CIS i ASIA Minor Starladder 2019 od 24 do 28 lipca.

 

Sponsorowana przez bukmachera polska transmisja na żywo meczów rozgrywanych w ramach eliminacji do EU Minor – w tym także występów Virtus.pro – wszystkich Minorów i samego Majora będzie dostępna na kanale: https://www.twitch.tv/izakooo.

 

Zaangażowanie w sponsoring polskiej transmisji czterech cyklów rozgrywek w ramach turniejów Minora i prowadzących do nich europejskich kwalifikacji oraz głównego turnieju StarLadder Majora to kolejna już inicjatywa bukmachera realizowana z myślą o fanach Counter-strike’a. STS był także oficjalnym sponsorem finałowych rozgrywek CS:GO podczas ESL Mistrzostw Polski. Dzięki bukmacherowi miłośnicy Counter-strike’a obejrzeli polską transmisję tegorocznego Charleroi Esport. W roku ubiegłym STS był zaangażowany w sponsoring FACEIT Major London.

 

Celem bukmachera jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. STS jest oficjalnym sponsorem AGO Esports, jednej z najlepszych drużyn CS:GO w Polsce. Wspiera także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który obecnie gra w barwach drużyny x-kom. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Bukmacher zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju – oraz drużynę esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO. Ponadto w grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę, który, głosami kibiców, wygrał kobiecy turniej lanowy CS:GO.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top