Counter Strike

Strona na której sprzedasz swoje skiny – Skinwallet.com

 

Zanim przeczytasz ten artykuł, pomyśl ile razy sprzedawałeś skiny na rynku Steam. Zastanów się, czy nie byłoby fajnie gdybyś mógł dostać prawdziwe pieniądze za skiny? Od niedawna jest to możliwe! Jedną ze stron, która oferuje tego typu usługi jest polska strona Skinwallet.com

Czym jest Skinwallet.com?

SkinWallet jest usługą, która rozpoczęła swoją działalność na początku 2016 roku. Na stronie możemy sprzedać swoje skiny CS:GO za prawdziwe pieniądze, które od razu zostaną dostarczone na twojego Paypala. Jedyne co musisz mieć to konto właśnie na tych usługach płatniczych. Pieniądze otrzymujesz w krótkim czasie od dokonania transakcji. Na wasze Paypale zostanie wysłane ~60% rynkowej ceny skórki, co sprawia, że SkinWallet jest najlepiej płacącą stroną tego rodzaju dostępną na rynku. Przykładowo, sprzedając skina dolara otrzymacie za niego 60 centów. Minimalna wartość rynkowa przedmiotu wynosi 50 centów.

Aby sprzedać skiny wystarczy konto Steam!

A dokładniej wystarczy posiadać konto Steam bez ograniczeń handlowych. Valve znany jest z uważnego i często restrykcyjnego podejścia do handlu, więc konto musi spełnić szereg warunków. By twoje konto mogło z powodzeniem handlować należy je odpowiednio przygotować. Ze względu na sporą ilość prób oszustw Steam wymaga włączonego Steam Guarda oraz mobilnego modułu uwierzytelniania transakcji. Dwustopniowa weryfikacja chroni twój ekwipunek w wypadku wycieku wrażliwych danych, więc nawet jeżeli ktoś włamie się na twoje konto nie będzie w stanie wysłać sobie twoich skinów bez mobilnego kodu. Trzeba również odpowiednio przygotować konto do handlu.

Sprzedaj swoje skiny w 5 krokach

Krok 1: Włącz Steam Guard i Mobilną Weryfikację Dwustopniową

By uruchomić Steam Guard należy pobrać aplikację na telefon z odpowiedniego sklepu (App Store lub Google Play). Uruchom aplikację na telefonie i z menu wybierz zakładkę Steam Guard. Zostaniesz przeniesiony do ekranu na którym Steam poprosi cię o dodanie tokenu uwierzytelniającego. Podajemy swój numer telefonu na który SMSem zostanie wysłany kto potwierdzający. Następnie wyświetlony zostanie kod odzyskiwania, który będzie potrzebny, gdy bezpowrotnie utracisz smartfon lub tablet. Zapisz lub zapamiętaj ten kod, ponieważ pojawi się on wyłącznie jeden raz. Cały proces włączania Steam Guard oraz uwierzytelniania urządzenia mobilnego kończy się w tym miejscu. Teraz za każdym razem, gdy będziesz się logował na konto Steam, w będzie wyświetlany ci różny token, który będzie trzeba podać podczas logowania się.

Krok 2 : Ustaw swój ekwipunek na Publiczny

By móc handlować skinami CS:GO z zewnętrznymi stronami i innymi kontami musisz ustawić swój ekwipunek tak by widoczny był dla kont spoza listy twoich znajomych. Będąc zalogowanym na swoim koncie przejdź do zakładki Rynek pod kategorią Społeczność i wybierz Otwórz Ekwipunek. Teraz kliknij na więcej znajdujące się obok przycisku Oferty wymiany i wybierz Ustawienia prywatności ekwipunku. Znajdź ustawienia ekwipunku i ustaw widoczność ekwipunku na publiczną. Teraz, twój ekwipunek będzie widoczny dla każdego.

Krok 3 : Wygeneruj Trade URL

Teraz potrzebujesz już tylko adresu URL wymiany. Wróć do ekwipunku i kliknij na Oferty wymiany. Z panelu po prawej wybierz opcję Kto może mi przesyłać oferty wymiany? I zjedź na sam dół. W sekcji Strony zewnętrzne podany będzie twój obecny Adres URL wymiany niezbędny do otrzymywania ofert od SkinWalleta. Możesz mieć jedynie jeden aktywny adres URL naraz, więc gdy trafisz na niepożądane strony lub ludzi, którzy zasypują cię niechcianymi ofertami możesz po prostu wygenerować nowy Adres.

Krok 4 : Zaloguj się na SkinWallet

Do zalogowania się na stronie SkinWallet wystarczą dane twojego konta Steam. Zaloguj się za pomocą swojego konta i przejdź do strony depozytu. W tym miejscu wyświetlimy wszystkie twoje skiny wraz z ich obecną ceną skupu, jeżeli tylko podałeś odpowiedni Adres URL wymiany oraz ustawiłeś ekwipunek na publiczny. Jeśli nie, możesz dodać go w zakładce Ustawienia.

blank

Następnie wybierz skiny które chcesz sprzedać i kliknij na duży zielony przycisk na dole strony. Wyświetlony zostanie pop-up z linkiem do transakcji. Przeniesie cię on prosto do transakcji wymiany z botem SkinWallet. Zaakceptuj wymianę i wróć do konta SkinWallet. Po kilku sekundach odpowiednia suma pojawi się na twoim koncie.

Krok 5: Wypłać pieniądze

By wypłacić pieniądze będziesz potrzebował aktywnego konta Paypal. Adres swojego konta możesz dodać w zakładce Ustawienia. Przejdź do zakładki Wypłata, wybierz kwotę którą chcesz wypłacić i potwierdź. Po chwili twoje środki wylądują na twoim koncie Paypal. Tak, to takie proste.

blank

Link do strony – https://www.skinwallet.com

Komentarze

Scroll to top