Counter Strike

StarLadder i-League StarSeries Season 5: Kolejny dzień turnieju w Kijowie

 

   Przed nami kolejny dzień turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 5. Niestety, po wczorajszej porażce Virtus.pro z Renegades, Polacy odpadli z turnieju. Oprócz nich udział w fazie play-off zagwarantowali sobie gracze drużyny AGO Esports.

  Dzisiaj czekają nas również dość ciekawe mecze. Szczególnie należy tutaj spojrzeć na zespół ze Stanów Zjednoczonych, czyli NRG Esports które to bardzo dobrze radzi sobie na kijowskim turnieju. Kolejną drużyną, która również dobrze gra to kazachski zespół Avangar. Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania to zaczynają się już od godziny 11:00, gdzie właśnie wspomniany zespół z Kazachstanu zagra z samymi gospodarzami, czyli ukraińskim Natus Vincere. Drużyna Danila  "Zeus" Teslenki radzi sobie dobrze, chociaż ich bilans meczowy to 2-2 ale na pewno dobrze grają.

  O godzinie 14:00 zagrają ze sobą australijski zespół Renegades oraz amerykański NRG Esports, który gra bardzo dobrze, widać że scena amerykańska radzi sobie naprawdę dobrze w Kijowie. Na koniec dnia meczowego, będzie dość ciekawy i myślę że najciekawszy mecz, szwedzkie Godsent podejmie duńskie North i ten mecz planowo o godzinie 17:00.

Wszystkie mecze z polskim komentarzem dostępne są na kanale: starladder_cs_pl

Komentarze

Scroll to top