Counter Strike

SPÓJRZMY W PRZYSZŁOŚĆ czyli jakie turnieje jeszcze zobaczymy w tym roku!

 

Powoli kończy się SL i-League Invitational Shanghai 2017, amerykański i europejski Minor. Kibicom Counter-Strika jest ciągle mało spotkań i oczekują kolejnych turniejów. Przygotowałem rozpiskę z podziałem na miesiące, jakie turnieje jeszcze będziemy mogli oglądać w tym roku.


LISTOPAD : 

iBUYPOWER Masters 2017 – Turniej odbędzie się w Californi 11 i 12 dnia miesiąca. Pula nagród wynosić będzie 100.000$. Oto lista wszystkich teamów, które będą uczestniczyć w turnieju : CLG, Cloud9, Liquid, Luminosity, Misfits, OpTic, Renegades i NRG.

IEM Oakland 2017 – Ten turniej będzie rozgrywany na lepszym poziomie, niż wcześniejszy. Również w Californi 16-19 będziemy mogli oglądać zmagania takich ekip : 

 

Te drużyny powalczą łącznie o 300.000 $ 

BLAST Pro Series Copenhagen 2017 –  Jest to pierwszy turniej tego typu organizowany w Danii. Rozpocznie się 24, a skończy 25 dnia listopada. 6 drużyn powalczy łącznie o 250.000$. FaZe Clan, Astralis, G2, NiP, North i SK Gaming – te teamy zobaczymy w Kopenhadze. 


GRUDZIEŃ : 

DreamHack Open Winter 2017 – 1 dnia tego miesiąca w Szwecji będziemy mogli oglądać takie drużyny jak : fnatic, Gambit, Heroic, mousesports, czy Natus Vincere. Niestety reszty drużyn biorących udział w tym turnieju jeszcze nie znamy. Pula nagród wynosi 100.000$, a sam turniej zakończy się 3 grudnia. 

ESL Pro League Season 6 Finals – Są to dobrze nam znane finały ligi, która rozgrywana jest w trybie online. 6 drużyn z Europy i 6 z Północnej Ameryki zagra w tym turnieju, którego pula wynosi aż 750.000$. Spójrzcie, jak prezentuje się tabela i kto ma największe szanse na pojawienie się w Danii. 

EUROPA :

 

Północna Ameryka : 

blank

 

Komentarze

Scroll to top