Biznes

Skąd mamy wiedzieć, na którą drużynę postawić

Skuteczne typowanie zakładów sportowych u buków to wbrew niektórym pozorom jest bardzo trudne zadanie dla typerów, które wymaga od nich ogromnej wiedzy. Spore grono grających traktuje grę na portalach hazardowych jako dodatkowe źródło dochodu. Żeby dołączyć do tej grupy, warto pamiętać o podstawowych regułach typowania. Najważniejsze zasady obstawiania wydarzeń sportowych spróbujemy opisać poniżej. Warto pamiętać, że stuprocentowej strategii wygrywającej u bukmacherów nie istnieje.

Chociaż w sieci można znaleźć mnóstwo różnych strategii, warto wiedzieć, że na to, jaką technikę w grze wybieramy, podstawą trafnego obstawiania są dobre typy. Takie typy znajdziemy na stronie operatora VulkanBet. Zakłady sportowe VulkanBet https://vulkan36.bet/pl/sports można typować zarówno w trybie live, jak i prematch. W wyborze typów graczom może pomóc podstawowa wiedza na temat tego, jak typować mecze i drużyny oraz jakie zasady obstawiania stosować, aby powiększyć opcje na sukces.

Obstawianie meczy sportowych jest działaniem wymagającym sporego skupienia się na grze. Przy analizowaniu spotkań sportowych gracz powinien zwrócić uwagę na formę drużyny, której wygraną chce obstawić. Sezon może być bardzo długi, a ekipy oprócz rywalizacji ligowej biorą również udział w pucharach (międzynarodowych czy krajowych), dlatego nawet najsilniejsza drużyna często oszczędza siły w meczach z teoretycznie słabszymi ekipami, co z kolei może kończyć się niespodzianką dla graczy.

Czynniki, na które warto uważać

Patrząc na formę danego zespołu i kurs na jego zwycięstwo mamy większe szansę na uzyskanie solidnego valuebeta. Są też inne elementy, na które warto uważać podczas wybrania ekipy, którą chcemy obstawiać:

  1. Zmiany w zespole. Najczęściej może dojść do zmiany trenera. Jednak czasami gracze mogą stać się świadkami dużych rotacji w drużynie i postawieniu na innych sportowców.
  2. Powrót kluczowego gracza. Rozumiemy nie tylko powrót po pewnej kontuzji, ale też powrót do dobrej formy. Nawet najlepsze ekipy często і są uzależnione od dyspozycji najlepszego gracza i jeśli jest on w słabej dyspozycji, one też mocno dołują. Ewentualne wypadnięcie gracza z powodu kontuzji może stać się dużym problemem zarówno dla drużyny jak i dla tych typerów, którzy postawili na jej wygraną w danym spotkaniu.
  3. Aktualna forma i potencjał drużyny. Warto ocenić aktualną formę danej ekipy biorąc pod lupę w większym stopniu jego ogólny potencjał. Tabela ligowa jasno wskazuje który zespół jest w tym momencie najlepszy, jednak dość często lider wcale nie może poszczycić się najwyższą formą.

Obstawiając mecze na żywo, należy być dobrze przygotowanym i dogłębnie zbadać powyższe czynniki jeszcze przed startem spotkania. Czas na wytypowanie zakładów live jest dużo krótszy niż w sytuacji typowania zakładów w trybie prematch. Podczas typowania na żywo mamy tylko parę sekund na podjęcie decyzji. Warto też pamiętać, że kursy na zakłady bukmacherskie na żywo dość szybko się zmieniają.

Lepsza gra w poprzednim meczach

Doświadczeni hazardziści dobrze wiedzą, że lepszą serię danej ekipy należy wykorzystywać na samym początku. W tym przypadku wirtualny bukmacher nie bierze pod lupę tego co się aktualnie dzieje, a raczej bazuje się na wynikach i miejscu w tabeli. Istotne jest zatem, zwłaszcza w razie ekip będących w danym momencie w dołku, aby śledzić, co się odbywa w ich spotkaniach, zwłaszcza tych, w których nie mają dużej szansy na wygraną. Dość często świetna gra, nawet w meczach zakończonych porażką może okazać podstawą do optymizmu w następnym meczu, zwłaszcza gdy podczas spotkania widać, że ranking gry ekipy znacząco się podniósł. Warto o tym pamiętać obstawiając zarówno zakłady na żywo https://vulkan36.bet/pl/sports/live-matches, jak i typy w trybie przedmeczowym.

Komentarze

Scroll to top