Counter Strike

S1mple i flamie w SK Gaming?

 

Dzisiejszego popołudnia pojawiła się informacja o możliwości dołączenia zawodników Natus Vincere do brazylijskiego teamu. 

SK Gaming od początku roku notuje rozczarowywujące wyniki. Nie licząc majora, na którym występowali z stand-inem, zajęli 3 miejsce na cs_summit 2,ćwiercinał na StarLadder S4, nie wyszli z grupy na IEM Katowice oraz największa wpadka, czyli odpadnięcie z grupy na WESG finals.Te wyniki, mimo iż same nie biją na alarm, to jednak dla drużyny jak SK, to pasmo porażek.

Osiągnięcia Natus Vincere, a raczej ich brak, muszą być dla kogoś takiego jak s1mple niezwykle frustrujące. Jego ambicja dorównuje umiejętnościom, które prawdopodobnie obecnie znajdują się poza zasięgiem któregokolwiek z graczy. Jego dominujące występy jednak nie zawsze przekładają się na rezultaty drużyny, co biorąc pod uwagę niesamowite statystyki Ukraińca, nakazuje myśleć, że opuszczenie NaVi to tylko kwestia czasu, nawet jeśli kiedyś deklarował grę dla tej organizacji do końca kariery. W kontekście jego ewentulanych przenosin zrozumiałe wydaje się być odejście z flaimie'm, z któym s1mple jest w bliskiej relacji.

Według portalu flickshot, obecny transfer znjaduje się na etapie zaawansowanych rozmów, a sprawa rowiąże się w ciągu następnych kilku dni.

Gdyby taka zmiana miałaby się wydarzyć, wtedy mówilibyśmy o następującym line-upie SK Gaming:
Gabriel "FalleN" Toledo
Fernando "fer" Alvarenga
Marcelo "coldzera" David
Oleksandr "s1mple" Kostyliev
Egor "flamie" Vasilyev

 

Komentarze

Scroll to top