Inne

Rusza czwarty sezon T-Mobile Ligi Akademickiej!

 

To już czwarta odsłona największej ligi akademickiej w Polsce. Wraz z nią, blisko 400 studentów z całego kraju stanie do walki o tytuł Akademickiego Mistrza Polski oraz pulę nagród, której wartość przekracza 70 tys. złotych.

Akademicy będą zmagać się w czterech konkurencjach: League of Legends, StarCraft II, Overwatch oraz Rainbow Six Siege. Tradycyjnie, wszystkie mecze będą emitowane i komentowane na kanale ligowym twitch.
 Sezon letni TMLA otworzymy pojedynkami w kategorii League of Legends, gdzie zobaczymy broniących tytułu mistrzowskiego – Inżynierów z Politechniki Wrocławskiej, którzy zmierzą się z AGHresorami z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00. Zapraszamy!

 

Co nowego?

Wraz z nowym sezonem do ligi dołączyli nowy partnerzy! Omen by HP został Partnerem Technologicznym, natomiast o energię zawodników zadba RedBull.
Dzięki temu, oraz ciągłej współpracy z T-Mobile, Liga Akademicka może nadal się rozwijać i dostarczać niezapomnianych wrażeń zawodnikom, fanom i widzom.

 

Harmonogram

Czwarty sezon T-Mobile Ligi Akademickiej będzie transmitowany przez siedem dni w tygodniu na kanale ligowym www.twitch.tv/ligaakademicka

  • Poniedziałki i wtorki  od godziny 19:00 – League of Legends
  • Środy od godziny 18:00 – StarCraft II
  • Czwartki i piątki od godziny 19:00 – Overwatch
  • Soboty i niedziele od godziny 18:00 Rainbow 6: Siege

Wszystkie informacje na temat T-Mobile Ligi Akademickiej znajdziecie na stronie ligowej www.ligaakademicka.pl oraz na profilu www.facebook.com/LigaAkademicka.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top