Biznes

Ruletki CS:GO 2023?!

 

Starsi gracze Cs’a na pewno pamiętają czasy kiedy każdy możliwy skin który mieliśmy wpłacaliśmy na ruletki aby pograć/pobawić się i ewentualnie powiększyć swój ekwipunek. Steam jednak wprowadzając aktualizację zakończył działalność wielu stron. Wymiana skinów stała się niemożliwa, przez tradeban na 7 dni dla nowych przedmiotów w ekwipunku użytkownika. Niektóre strony postanowiły się nie poddawać i lekko zmieniły swoje podejście i sposoby wpłaty skinów.

Niektóre strony wprowadziły system Player to Player, gdzie monitorują wymiany pomiędzy dwoma użytkownikami. Aby uniknąć tradebana, skin przelatuje bezpośrednio z rąk osoby depozytującej środki na stronę, do kogoś kto chce kupić dana skórkę. Jest to dobrego sposobu obejście, gdyż strona wyświetla tylko ofertę. Czasem jednak trzeba chwilę poczekać na wysyłkę, gdyż inny człowiek może akutualnie odejść od komputera.

Kupno coinsów

Innym sposobem na nabycie coinsów jest kupno ich poprzez korzystanie ze stron zewnętrznych. Jest wiele stron, które oferują sprzedaż waluty na stronach. Najlepiej jednak korzystać ze stron polskich, gdyż mamy wtedy możliwość płatności blikiem, a w przypadku problemów możemy bezproblemowo skontaktować się z supportem w języku polskim, i na pewno uda nam się wszystko wyprostować.

Coinsell.pro

Stroną która przykuła naszą uwagę jest Coinsell.pro. Uważamy, że ta strona jest wyjątkowa, ponieważ znalazłem na niej najbardziej atrakcyjną ofertę. Obecnie prowadzą sprzedaż coinsów do csgoempire, csgopolygon, oraz csgo500, czyli obecnie najpopularniejszych stron gamblingowych. Zakupy są wysyłane przez bota, więc praktycznie po minucie możemy znaleźć je na koncie. Kupno coinsów jest w 100% legalne, jedyne co musimy zrobić to zalogować się na obu stronach.

Strona główna coinsell.pro

Strona ma codzienne giveaway’e, do których zapisujemy się poprzez kupno którejś z ofert na stronie. Codziennie losowane jest 2500 coinsów na stronie csgo500. Nie jest to duża kwota, ale na pewno miły dodatek, gdyż zupełnie za darmo możemy wygrać coinsy, które możemy wypłacić na swoje konto i za ich pomocą grać, bądź wypłacić jakiegoś skina.

Z rzeczy które zwróciły również moją uwagę jest kalkulator. Wpisujemy jaką kwotę chcemy wydać i system przelicza nam, jaką ilość coinsów możemy kupić. Obliczenie tego nie jest może jakieś ciężkie, ale na żadnej tego typu stronie nie widziałem takiej innowacji.

Kalkulator na coinsell.pro

Komentarze

Scroll to top