Counter Strike

Roszady w brazylijskim CS:GO!

 

                   

Koniec majora zbliża się coraz większymi krokami. W świecie esportu CS:GO oznacza to roszady w składach, czyli to, co wszyscy kochamy. Okazuje się, że do dużych zmian może dojść na scenie brazylijskiej.  

                                                                                 

 

KNG poza 100Thievs! 

Ten zawodnik już niejednokrotnie pokazywał swoje lepsze jak i gorsze strony. Jego słabymi punktami zdecydowanie jest brak kontroli nerwów, oraz brak filtru treści udostępnianych przez niego. Ostatnio między nim a Thorinem wywiązała się dyskusja na temat rzekomego zażywania narkotyków przez byłych graczy Immortals. Wówczas Vito ewidentnie puściły nerwy, napisał kilka słów za dużo i przez to musiał pożegnać się z dotychczasową drużyną. Warto jednak dodać, że zawodnik przeprosił wszystkich, prosił o wsparcie oraz zapewniał, że to nie koniec jego kariery. 

SK Gaming w Immortals? 

Ostatnio pojawiły się pogłoski o rzekomym dołączeniu graczy SK Gaming w szeregi Immortals. Powodem takich działań jest WESA, która zezwala na posiadanie tylko jednej formacji w swoich szeregach. Niestety dla brazylijczyków ESForce posiada już Virtus.Pro, więc niemiecka być może niemiecka formacja będzie zmuszona pożegnać skład z Ameryki. Według doniesień zawodnicy mają opuścić swoją starą drużynę zaraz po wygaśnięciu kontraktów. Za pewne jest to mocny cios dla właścicieli, bowiem SK Gaming jest aktualnie najlepszą drużyną na świecie i byliby w stanie promować markę. 

Komentarze

Scroll to top