League Of Legends

Rogue za burtą europejskiego LEC!

 

Rogue drużyna składająca się z aż trzech Polaków przegrała z Fc Schalke 04 3:1 i ostatecznie zajęła czwarte miejsce w europejskim LEC. 

Pierwszy mecz zaczął się świetną grą drużyny Rogue. Vander i spółka mieli całe spotkanie pod wyraźną kontrolą. ADC Rogue Woolite świetnie się zaprezentował zdobył wiele zabójstw co zaskutkowało wygraniem kolejnych teamfightów. Rogue w dobrym stylu wygrywa pierwszą grę i rozpoczyna mecz od prowadzenia 1:0. 

Następna gra była kompletnym przeciwieństwem pierwszej gry. Schalke bardzo dobrze rozpoczęło grę zobaczyliśmy świetny early game w wykonaniu Tricka, który fantastycznie rozpędził rozgrywkę swoimi gankami. Schalke dopiero w 16 minucie popełniło błąd podejmując walkę na górnej alei, którá wygrało Rogue. Okazało się, że wygrany teamfight nie dał za wiele. Zawodnicy Schalke wygrywali kolejne dobre walki dzięki czemu mogli podjąć Barona. Z wzmocnieniem Barona mogli oni spokojnie zniszczyć struktury znajdujące się w bazie Rogue. Gra kończy się wygraną walką przez Schalke i mamy 1:1.

Trzecia gra była bardzo równa. Rogue zdecydowało się picknąć Dravena dla swojego ADC. Pierwsze cztery zabójstwa trafiły na konto Schalke jednak nie udało im się zabić Dravena. Dochodzi do walki na midzie w, której zabójstwo zdobywa Draven od tej pory Rogue zaczęło kontrolować przebieg spotkania. Rogue wygrało teamfight po, którym zdecydowało się kończyć grę udało im się zniszczyć dwie wieże przy Nexusie. Wydawało się, że to koniec jednak świetny ultimate Kennena oraz fatalne zagranie Midlanera Rogue Larssena, który wleciał pod fontannę uratował Schalke od porażki. Schalke zabrało starszego smoka oraz Barona. Był to początek końca Rogue. Przegrywają oni w sensacyjnych okolicznościach i mamy 2:1 dla Schalke. 

W czwartej grze znów widzimy wyrównaną grę wydawało się, że Rogue nie poddało się po poprzedniej mapie i będzie walczyć o doprowadzenie do piątej mapy. Udało im się wypracować przewagę, wziąć Barona byli oni na dobrej drodze do zakończenia gry jednak podjęli złą walkę na topie wszyscy zawodnicy Rogue zginęli. Zobaczyliśmy szybką odpowiedź ze strony Schalke teleportacje na dolną aleję i koniec gry. 3:1 dla Schalke.

 Dla Rogue ostatnią szansą dostania się na Worldsy jest turniej Gauntlet jednak by się tam dostać musi zostać spełniony jeden warunek splitu nie może wygrać Schalke.

Komentarze

Scroll to top