Recenzje

Recenzja plecaka dla graczy – Genesis Pallad 550

 

Świat idzie do przodu, a producenci sprzętu komputerowego coraz bardziej dbają o swoich klientów. Jedną z takich odpowiedzi jest kolejna wersja specjalnie przygotowanego plecaka dla graczy – Genesis Pallad 550. Sprzęt ten staje się niezwykle przydatny, gdy jest się posiadaczem laptopa – Pallad 550 pozwala w niezwykle bezpieczny sposób przenosić swoją maszynę. Choć z pozoru jest to bardzo prosty plecak, to w środku skrywa wiele niespodzianek.

Plecak z zewnątrz wygląda dosyć standardowo, choć rozmiarami odbiega lekko od zwykłych szkolnych plecaków. Zwykły czarny tornister z logo producenta oraz odblaskami na przednich szelkach, ale czy na pewno?

Na początek trochę o specyfikacji tego „urządzenia”. Sam plecak waży 1401 gram, jest przeznaczony do przenoszenia laptopów o ekranach między 15.6 a 17.3 cala i ich akcesoriów. Posiada dwie komory głównie i 7 kieszeni. Komory są standardowo zamykane na suwaki. Maksymalne obciążenie to aż 10kg! Został wykonany z poliestru koloru czarnego, z lekkimi czerwonymi wstawkami i logo Genesis. Sam materiał jest wodoodporny, ale producent nie deklaruje wodoodporności tego modelu.

Każda komora główna ma swoje przeznaczenie. W pierwszej znalazło się miejsce na samego laptopa. Jest ono wzmacniane dodatkowymi gumami, co zabezpiecza komputer w transporcie. Warto zaznaczyć, że najnowsze laptopy z dyskami SSD są bardziej odporne na wstrząsy, dzięki czemu ich transport jest dużo bezpieczniejszy.

Druga komora plecaka jest przeznaczona na akcesoria – znalazło się tu specjalne miejsce na słuchawki, powerbanka, czy nawet na okulary. To ostatnie jest dodatkowo wzmacniane, aby szkło było bezpieczne.

Komentarze

Scroll to top