Recenzje

Recenzja myszki dla graczy – KRUX Beam

 

Patrząc po parametrach od razu widać, że jest to myszka wyższej jakości, niż zwykła standardowa za parę złotych. Sensor optyczny jest bardzo czuły dobrze sprawuje się zarówno podczas gry jak i obsługi komputera. Kolejnym atutem jest możliwość dostosowania DPI, co jest coraz bardziej popularne w nowych myszkach. DPI odpowiedzialne jest za ruch, który wykonany na monitorze przesuwając naszą myszkę. Im jest niższy, tym bardziej musimy ruszyć myszką. Dzięki przyciskowi na środku myszki, możemy dostosować wartość do swoich potrzeb. Maksymalna ilość DPI to 12 000, lecz uważam że myszka jest wtedy praktycznie nieużywalna.

KRUX Beam

Dużą zaletą są dwa przyciski po lewej stronie. Standardowo służą one do szybszego przemieszczania się po internecie, w grach natomiast możemy sobie zbindować różne przydatne rzeczy jak np Jumpthrow w przypadku CS:GO. Przyciski te są dobrze dostępne i przy pomocy kciucka możemy ich bardzo łatwo używać.

Myszka dla graczy ranking

Krux Beam to bardzo lekka myszka, co nie każdemu przypadnie do gustu. Jednak dzięki swojej wadze lekko chodzi po podkładce, działa płynnie, a przyciski klika się bardzo sprawnie. Przyciski są jednak dosyć głośne, lecz gdy ktoś korzysta z mechanicznej klawiatury to nie zauważy dużej różnicy.

KRUX Beam

Wizualnie gryzoń prezentuje się bardzo dobrze. Efekty świetlne i tryby są w nim bardzo ładne, nie rażą i są przyjemne dla oka. Każdy może dostosować kolory do siebie, nic nie jest narzucone.

KRUX Beam

KRUX Beam recenzja

Zdaniem gamera: Podczas grania mysz sprawdza się naprawdę dobrze. Przydaje się zwłaszcza opcja dostosowywania liczby DPI. Ruch gryzonia jest płynny, a opcja modyfikowania działania przycisków sprawdzi się w niejednej grze.

Mysz KRUX Beam jest dostępna na Allegro w sklepie ELECTRO już od 139zł!

Komentarze

Scroll to top