Counter Strike

Rangi w trybie Danger Zone w CS:GO

 

Danger Zone, czyli inaczej Strefa Zagrożenia to tryb typu Battle Royale w CS:GO. Tryb ten posiada swój własny osobny tryb rankingowy. Jakie są rangi w strefie zagrożenia?

Rozgrywka

W strefie zagrożenia gracze wybierają obszar mapy i pakiet startowy, z którym chcą rozpocząć rozgrywkę. W grze dostępne są: Mina skokowa, Egzobuty, Granat odłamkowy, Granaty zapalające, Klucz francuski, Ładunek wyważający, Młotek, Nowa wersja C4, Pancerz i hełm, Pięści, Tablet, Tarcza balistyczna, Topór, Urządzenie przekierowujące, Zastrzyk wzmacniający, Paralizator, Tablet.

Na mapie można znaleźć: Skrzynki z narzędziami, Skrzynki z pistoletami, Skrzynki z materiałami wybuchowymi, Skrzynie z pistoletami maszynowymi, Skrzynie ze strzelbami, Torby z pieniędzmi, Pliki banknotów, Zakładników, Sejfy z pieniędzmi, Amunicję, Działka strażnicze, Cel Szczególnej Wartości, Wybuchowe beczki. Tryb ten może być grany zarówno solo, ale również w składach po dwie osoby. Jeśli grasz solo to w grze znajduje się 16 osób, a jeśli w składach to 18. Ciekawostką jest to, że zakupy są dostarczane przez specjalne drony bojowe.

Znalezione obrazy dla zapytania Danger Zone csgo

Rangi Strefa Zagrożenia

Rangi do tego trybu zostały dodane w aktualizacji CS:GO z dnia 23.07.2019 roku. Gracze mogą wspólnie rozpocząć rozgrywkę niezależnie od posiadanej rangi i ich różnic. Rangi są przyznawane w zależności od miejsc zajmowanych w ostatnich meczach. Oto wszystkie dostępne rangi w trybie Danger Zone:

Znalezione obrazy dla zapytania Danger Zone rangi
22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top