Inne

Rainbow Six zawita 12 sierpnia do Karoliny Północnej z Six Major Raleigh 2019!

 

RAINBOW SIX® ZAWITA 12 SIERPNIA DO KAROLINY PÓŁNOCNEJ Z SIX MAJOR RALEIGH 2019! Szesnaście drużyn zmierzy się ze sobą w jednym z największych e-sportowych wydarzeń roku związanych z grą Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, by powalczyć o 500 tysięcy dolarów.

 

Polska – 10 maja 2019 – Firma Ubisoft® ogłosiła dzisiaj, że Six Major 2019 odbędzie się w Raleigh w stanie Karolina Północna w dniach 12-16 sierpnia, a bilety będą sprzedawane podczas trzydniowego weekendowego wydarzenia na żywo*. Jako drugie największe e-sportowe wydarzenie roku związane z Rainbow Six Six Major Raleigh zgromadzi szesnaście najlepszych drużyn Rainbow Six® z całego świata, które rywalizować będą o pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów amerykańskich. Po fazie grupowej rozgrywanej w dniach 12-14 sierpnia osiem najlepszych zespołów zmierzy się ze sobą w fazie finałowej, która odbywać się będzie od 16 do 18 sierpnia w Raleigh Convention Center.

 
Bilety dostępne są dzisiaj na rainbow6.com/tickets

„Z radością będziemy gościć Rainbow 6 Raleigh Major oraz pełną pasji społeczność graczy i fanów” – zapewnił Loren Gold, wiceprezes wykonawczy Greater Raleigh Convention and Visitors Bureau. „E-sport i gry wideo od dekad stanowią ważny element naszej lokalnej społeczności. Jesteśmy nie tylko graczami i widzami – swoje korzenie mają u nas jedne z najlepszych gier na świecie. W Raleigh mamy wspaniałe połączenie społeczności, infrastruktury i pasji, by gościć najbardziej prestiżowe wydarzenia e-sportowe świata”.      
Harmonogram Six Major Raleigh wygląda następująco:

 

•    12-14 sierpnia – faza grupowa (zamknięta dla publiczności, transmisja z rozgrywek dostępna online)
•    16 sierpnia – ćwierćfinały
•    17 sierpnia – półfinały
•    18 sierpnia – wielki finał

 

Przed Six Major Raleigh rozegrany zostanie finał IX sezonu Rainbow Six Pro League, który odbędzie się w Mediolanie 18 i 19 maja. Szesnaście drużyn, które zakwalifikują się do udziału w Six Major Raleigh, powalczy o pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów, co w sumie da łączną pulę nagród we wszystkich oficjalnych turniejach rozgrywanych w 2019 r. wynoszącą rekordowe 3 201 000 dolarów.
Six Major Raleigh jest częścią nowego formatu Tom Clancy’s Rainbow Six Esports, ogłoszonego w styczniu 2018 r. Od tego momentu każdy rok składa się z dwóch, sześciomiesięcznych sezonów Pro League, rozgrywanych od czerwca do listopada i od grudnia do maja. Co roku odbędą się też dwa turnieje Majors: tradycyjny Six Invitational w lutym oraz letni turniej – Six Major, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku w Paryżu. Więcej szczegółów na temat formatu Pro League w latach 2019-2020 znaleźć można tutaj.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo pod linkiem. 

 

Więcej informacji o Tom Clancy’s Rainbow Six Siege znaleźć można pod adresem: https://rainbow6.ubisoft.com

 

Najnowsze informacje dotyczące Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Esports znaleźć można pod adresem: https://twitter.com/R6esports.

 

*W sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety na rozgrywki finałowe odbywające się od 16 do 18 sierpnia 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top