Counter Strike

PSYCHOLOG SPORTOWY JUŻ NIEDŁUGO W SKŁADZIE VIRTUS.PRO

 

Po turnieju EPICENTER, który odbył się w miniony weekend emocje jeszcze nie opadły. Zwłaszcza w mediach społecznościowych. Niespodziewany powrót polskiej formacji, Virtus.Pro, na szczyt CS'owej sceny wzbudził prawdziwą burzę zarówno na Facebooku jak i na Twitterze. Tuż po zakończonym finale jeden z fanów owej drużyny dołączył do dyskusji pod postem menadżera tej organizacji, Romana Dvoryankin'a , pytając czy mają w planach wprowadzenie psychologa sportowego, na co Dvoryankin odpowiedział twierdząco.

 

 

Jak na razie nie mamy więcej informacji na ten temat, ale patrząc na wypowiedź Dvoryankin'a i na ostatnie wyniki zawodników Virtus.pro można łatwo stwierdzić, że niedługo zobaczymy ich jak za czasów IEM'a 2014.

Coraz więcej eSportowych organizacji decyduje się zatrudniać psychologów sportowych. Przykładem może być tutaj Cloud9 czy G2 ESPORTS, które zaliczyły duży postęp od czasu zatrudnienia psychologa. Być może to samo spotka polską formacje. Nie pozostaje nam nic innego, niż tylko trzymać kciuki za polskie "nieźwiedzie".

Komentarze

Scroll to top