Gry

Przetrwaj w środku dzikiej przyrody – Primal Man Simulator

 

Primal Man Simulator to rozbudowany symulator przetrwania, w którym gracz wciela się w ewolucyjnego prekursora współczesnych homo sapiens, starającego się przeżyć w trudnych warunkach europejskich, dzikich lasów.

Oto Plejstocen. Czas kiedy ludzkie życie nie należało jeszcze do zbyt skomplikowanych. Plan dnia każdego człowieka składał się z dotrwania do jego końca, nie stając się posiłkiem dla jednej z dzikich bestii. Ale Ty jesteś inny. Jesteś jednym z pierwszych, którzy tworzą i eksperymentują.

Primal Man Simulator to ultrarealistyczny symulator przetrwania, którego mechanika skupia się wokół craftingu oraz improwizacji. Gra wrzuca graczy w sam środek dzikiej przyrody bez żadnych zbędnych tutoriali. Jedynie ciekawość oraz ewolucyjny spryt będą tu kluczem do przeżycia.

Naucz się sam, w jaki sposób rozpalać ogień, gotować czy tworzyć proste narzędzia, które staną się nieocenioną pomocą w codziennych trudach. Przemierzaj ogromny las wypełniony sekretami, które tylko czekają na odkrycie. Poluj, by zdobyć pożywienie, walcz o przetrwanie, zbieraj potrzebne zasoby oraz szukaj źródeł wody pitnej.

Pamiętaj – w dziczy wszystko może być Twoim wrogiem. Sprawdzaj dokładnie swoje rany i otarcia, a w razie potrzeby wyrusz na poszukiwanie naturalnego lekarstwa. Przetrwaj, aby Twoi potomkowie mogli stać się pierwszymi homo sapiens!

Komentarze

Scroll to top