Gry Inne

Przeglądarkowe gry o psach: poznaj Doggi

 

Gry o psach pozwalają na doskonałą rozrywkę, a tym samym wirtualną opiekę nad stworzeniem, które potrzebuje naszej uwagi. Posiadanie psa jest dla każdego właściciela ogromną odpowiedzialnością, gdyż to żywe stworzenie wymaga codziennej opieki. Jeśli chcemy zobaczyć, jak wygląda taka pielęgnacja psa, warto wcielić się we właściciela czworonoga w grze Doggi the Game. Czym cechuje się ta gra? Na czym polega?

Doggi the Game

Doggi-Game to znana darmowa gra, którą znajdziemy w przeglądarce. Na samym początku naszym zadaniem jest wybór psa, jakim się zaopiekujemy. Możliwości jest bardzo wiele – od rasowego psa, po zwykłego kundelka. Jedno jest pewne – bez względu na rasę psa, każdy z nich wymaga miłości i opieki. Kolejnym etapem w tej ciekawej grze jest nauka tego, jak zadbać o pupila. Nie chodzi tutaj jedynie o karmienie i wyprowadzanie na spacer. Istotna jest także zabawa z czworonogiem, codzienna higiena, a także nauka funkcjonowania z ludźmi. Pies nabywa przydatne umiejętności, które pozwalają słuchać właściciela i nie niszczyć przedmiotów w domu. Co ciekawe, w tej grze skorzystać można także z nauki sztuczek, które pozwolą nam na doskonałą rozrywkę. 

Hodowla psów

Gry o psach to także różnego rodzaju rozrywki poświęcone tematyce hodowli tych pupili. Wyjątkowym rozwiązaniem jest gra Doggi-game, która porusza istotne w życiu kwestie. Cechuje się innowacyjnością i fachowym podejściem do tematyki, jaka jest związana z psami. W tym przypadku naszym zadaniem jest hodowla psów w sposób wirtualny. Jako gracze sami możemy zadecydować, jaką rasę chcemy rozwijać, przy czym ogromny wybór nie ułatwia zadania. Zdobywanie kolejnych poziomów nie polega jedynie na samej opiece nad psem. W grze czeka na nas bowiem szereg wyzwań, z jakimi należy się zmierzyć, aby zdobywać coraz wyższe rangi. 

Doggi-game bazuje na zdobyciu prestiżu wśród innych graczy. Zastosowanie danej techniki i poświęcenie się grze pozwoli nam zostać docenionym, a tym samym zdobyć jak najwyższe pozycje w rankingu. Od samego początku, już po wybraniu rasy psa, naszym zadaniem jest nauczenie czworonoga dobrych manier i posłuszeństwa. Co ciekawe, od nas samych zależy, czy stworzymy niegrzecznego wilczura, czy też miłego pupila. Jeśli zależy nam na zdobyciu szacunku psa, wybierać możemy wśród kilku smakołyków, które przekazujemy czworonogowi. Niezbędne są także codzienne rytuały, takie jak zabawa, kąpiele, spacery i karmienie. Pies ma swoje potrzeby, które my jako właściciele mamy obowiązek spełniać. 

Cel gry

Celem Doggi-game jest z pewnością poszerzenie wiedzy o opiece nad pupilem i zwiększenie empatii u gracza. Nie bez powodu zazwyczaj sięgamy po takie gry, które pozwalają nam zdobywać nowe poziomy i wysokie pozycje wśród graczy. Rywalizacja i chęć podnoszenia umiejętności u psa pozwalają nam rozwijać kreatywność i poznać świat psów, z którym być może do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Motywacją do zdobywania kolejnych etapów w grze jest między innymi prestiż hodowli. Na samym początku należy wybrać rasę, a później przystąpić do okiełznania pupila, co nie zawsze jest łatwym zadaniem. W tym przypadku konieczne jest zastosowanie nauki posłuszeństwa i dobrych manier, gdyż w przeciwnym wypadku wyhodujemy kłopotliwego i nieokiełznanego zwierzaka. 

W grze, tak jak i w prawdziwym życiu, zwierzaki lubią jeść. Możemy bez problemu zaserwować psu ulubiony smakołyk, co wspiera proces wychowania. Jeśli chodzi o budowanie więzi i bliskości z pupilem, tutaj warto postawić na codzienną opiekę, troskę, zabawę, zadbanie o czystość psa i karmienie go. Im więcej spacerów z psem, tym częściej będziemy musieli pupila wykąpać. Warto zauważyć, że systematyczna opieka nad wirtualnym psem wystarcza wielu właścicielom w realnym życiu. Nie zapominajmy także o tym, że w Doggi-game celem hodowli psa jest również wystawianie pupila w konkursach, co z kolei pozwala zdobywać nowe pozycje w rankingu. Nie możemy zaniedbać czworonoga, gdyż będzie on smutny i nie przyniesie nam dumy, a to zrodzi w nas wyrzuty sumienia. 

Komentarze

Scroll to top