Biznes Inne

Przeglądarka, która automatycznie blokuje reklamy! Dostępna na komputer i telefon – Brave!

 

Brave to najlepsza przeglądarka internetowa, która automatycznie blokuje reklamy i skrypty śledzące na stronach, które odwiedzamy, dzięki czemu zapewnia nam większą swobodę przeglądania internetu i anonimowość!

Najlepsza przeglądarka internetowa na Windows 10 i Android

Brave to nowoczesna przeglądarka działająca na silniku Chromium, czyli na tym samym, na którym działa Google Chrome przez co wszystkie wtyczki od Chrome działają również na Brave. Dzięki zastosowaniu automatycznego blokowania reklam i niechcianych skryptów śledzących jest szybsza niż Chrome! Przeglądarka jest dostępna na praktycznie wszystkie dostępne powszechnie systemy operacyjne: WindowsAndroidIOSLinuxMac OS i jest w pełni darmowa, a nawet posiada opcję zarobku!

Pobierz Brave Browser za darmo

Interfejs przeglądarki Brave
Interfejs przeglądarki Brave

Zarabianie na korzystaniu z przeglądarki Brave

Brave posiada wbudowanego adblocka, ale jest dostępna opcja włączenia reklam w postaci powiadomień. Możemy ograniczyć ich ilość do maksymalnie pięciu dziennie. Klikając w takie powiadomienia zarabiamy pieniądze, które trafiają na portfel Brave (wbudowany, wystarczy kliknąć, aby go utworzyć). Zarobione pieniądze możemy wypłacać i je dowolnie wydawać, bądź przekazywać w formie donejtów dla twórców stron, które najczęściej odwiedzamy. To zarabianie na zwyczajnym korzystaniu z przeglądarki, nie wymaga od nas jakiegoś większego wysiłku! Zarabianie jest dostępne również w Polsce!

Pobierz Brave Browser za darmo

Ranking przeglądarek internetowych 2020

Brave jest uważana aktualnie za najlepszą przeglądarkę przez swoje podejście do prywatności, wbudowany bloker reklam, szybsze ładowanie się stron internetowych. Skorzystaj z Brave już teraz i pobierz ją klikając tutaj.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top