CS:GO

Pronax ogłasza koniec kariery profesjonalnego gracza CS:GO!

 Markus Wallsten znany w środowisku cs'a jako pronax ogłosił zakończenie swojej kariery profesjonalnego gracza! Grał m.in w Fnatic, czy też godsent. Jego 12 letnia kariera profesjonalengo gracza dobiegła końca!

 

Zaczynał jak większość prosów, czyli w Counter-Strike 1.6. Jego pierwszą profesjonalną drużyną było Meet Your Makers, z którą związał się w 2007 roku. Często zmieniał drużyny i organizacje, nigdzie nie mógł zagrzać miejsca. Sukces oraz rozpoznawalność odniósł po przejściu na nowszą wersję: Counter-Strike: Global Offensive i dołączenie do Fnatic w 2013 roku.

 

Wraz z fnatic trzykrotnie sięgnął po zwycięstwo na turnieju rangi Major. Z fnatic odszedł w 2015 roku, po czym jego kolejną większą drużyną było GODSENT, gdzie zdobył kilka mniejszych sukcesów, jednak w 2017 roku został przeniesiony na ławkę rezerwowych i już wtedy zaczął się koniec jego kariery. Markus obiecał zamieścić w najbliższym czasie więcej informacji odnośnie swojej przyszłości.

 

 

20 letni student Informatyki. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Komentarze

Scroll to top