Inne

Pro-Gamer by Yumisu na Intel Extreme Masters w Katowicach!

 

IEM Katowice 2019 to wydarzenie, na którym każdy fan esportu powinien się pojawić. W dniach od 1 do 3 marca uczestnicy tego esportowego święta będą mogli nie tylko śledzić zmagania najlepszych graczy na świecie w Counter Strike: Global Offensive i StarCraft 2, ale także skorzystać z wielu atrakcji w strefie Expo.

 

Szczególnie interesująco zapowiada się oficjalna strefa free-to-play organizatorów całego wydarzenia, czyli ESL. Gracze będą mogli spróbować swoich sił podczas otwartych turniejów w CS:GO. Każdego dnia zorganizowanych zostanie 12 turniejów eliminacyjnych w trybie Deathmatch. Zawodnicy z najlepszymi wynikami w kwalifikacjach zmierzą się w finale dnia o cenne nagrody. Codziennie do zgarnięcia będzie fotel ufundowany przez Pro-Gamer by Yumisu. Dodatkowo, polski producent gamingowych krzeseł dostarczy aż 50 foteli na wyposażenie strefy free-to-play ESL. Zapewnią on wygodę podczas rozgrywek i będzie to także doskonała okazja do przetestowania modeli Maveric oraz Gorgon w warunkach zaciętej esportowej rywalizacji.

 

Gorgon i Maveric to modele stworzone z myślą o profesjonalistach. Gwarantują one wszystko, co istotne w obrotowych fotelach dla graczy – komfort, bezpieczeństwo, wygodę siedzenia oraz oryginalny, atrakcyjny design. Odpowiednio wyprofilowane oparcia i podłokietniki minimalizują do zera dyskomfort związany ze spędzaniem długich godzin w pozycji siedzącej. Warto przy okazji dodać, iż producent tych gamingowych foteli – Pro-Gamer by Yumisu – pracuje nad kolejnymi nowościami w swojej ofercie.

Komentarze

Scroll to top