Sprzęt

Premiera: Cooler Master prezentuje serię X Silent – pierwszy zasilacz bez wentylatora o mocy 850W i 1100W

 

W świecie, w którym wymagania technologiczne stale rosną, zdajemy sobie sprawę, że aplikacje wymagające dużej mocy stają się normą dla naszych użytkowników” – mówi Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master. „Seria X Silent to nasza odpowiedź dla tych, którzy potrzebują solidnej mocy do wymagających zadań, ale nie chcą rezygnować z cichego środowiska pracy lub zabawy. Ta seria reprezentuje nasze zaangażowanie w przesuwanie granic w dostarczaniu rozwiązań o wysokiej wydajności bez hałasu”.

Coolermaster X Silent

Kluczowe cechy X Silent Edge i X Silent MAX:

1. Wyjątkowe zarządzanie ciepłem: nasza opatentowana, aluminiowa konstrukcja zapewnia wydajne rozpraszanie ciepła, oferując niezawodną wydajność.

2. Energooszczędność: dzięki wydajności 80 Plus Platinum, modele Edge i MAX są nie tylko wydajne, ale także energooszczędne.

3. Lepsza wydajność: zastosowanie aktywnego mostka prostowniczego w tych zasilaczach zwiększa ogólną wydajność.

4. Cyfrowy monitoring z MasterCTRL: bądź na bieżąco dzięki danym w czasie rzeczywistym na temat temperatury, obciążenia i wydajności, a wszystko to za pośrednictwem oprogramowania Cooler Master.

5. Hojna 15-letnia gwarancja: zapewniamy 15-letnią gwarancję i spokój ducha na długie lata.

Unikalne dla każdego modelu:

– X Silent Edge Platinum: rozkoszuj się absolutną ciszą dzięki konstrukcji bez wentylatora i naszej innowacyjnej technologii rurek cieplnych.

– X Silent MAX Platinum: wysoka moc przy minimalnym hałasie, dzięki ultra cichemu wentylatorowi Mobius i zaawansowanej, aluminiowej konstrukcji.

Komentarze

Scroll to top