Eventy

Poznań Game Arena 2018 zapowiedziane – znamy datę wydarzenia!

 

Jeszcze nie opadł na dobre kurz po tegorocznej edycji, a miłośnicy gier komputerowych już zacierają ręce! Znamy datę targów PGA 2018!

Tymi słowami organizatorzy Poznań Game Arena zapowiedzieli datę targów zaledwie miesiąc po zakończeniu tegorocznej edycji.

 

 

Poznań Game Arena, w skrócie PGA ma się odbyć jak co roku w Międzynarodowych Targach Poznańskich (MTP) w dniach 12-14 października 2018! W tym roku na targach mogliśmy odwiedzić całą masę różnych stoisk od wystawców, gdzie można było zakupić produkty wystawianej firmy, a także wziąć udziały w konkursach z nagrodami.

Na PGA również można dowiadywać się o grach niezależnych twórców, brać udział w konferencjach organizowanych przez różne korporacje m. in. Microsoft. Oprócz tego na targach pojawiają się znani gracze tacy jak Filip 'Neo' Kubski, czy też streamerzy, tacy jak Piotr 'izak' Skowyrski.

 

 

Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem tegorocznej edycji Poznań Game Arena (klik). Mam nadzieję, że zobaczymy się również na Poznań Game Arena 2018!

 

Komentarze

Scroll to top