Counter Strike

Poznaliśmy rywali Virtus.pro w drugim weekendzie ligi ECS Sezon 8!

 

Już dzisiaj na hltv zostały dodane mecze ligi ECS Sezon 8 Weekend drugi, a weźmie w nim udział Polskie Virtus.pro, które ostatnimi czasy zdołało zaliczyć wyśmienity występ na V4 Future Sports Festival 2019 i awansować na 19 miejsce w światowym rankingu.

 

Turniej ten rozstanie rozegrany w dniach 30 września do 3 października, a oprócz Polskiego VP wystąpią w nim AVANGAR, Tricked, Heroic, BIG, Espada, m1x oraz FaZe Clan w odświeżonym składzie. Warto również zaznaczyć, że w m1x gra Polski zawdnik – Filip 'tudsoN' Tudev, który postanowił szukać szans na rozwinięcie się poza granicami Polski. Mecze w lidze ECS układane są wg. rankingu hltv, oznacza to, że najlepsza drużyna zagra przeciwko najsłabszej drużynie.

 

Virtus.pro dzięki awansie na 19 pozycję zagra w tym tygodniu przeciwko duńskiemu Heroic. M1X zagra przeciwko AVANGAR, BIG na Tricked oraz FaZe na Espada. Dodatkowo w tym oraz w ubiegłym tygodniu nie było do wygrania bezpośredniego zaproszenia na finały – wygra je drużyna, która łącznie w pierwszych dwóch tygodniach wygra jak najwięcej pieniędzy – a w puli każdego tygodnia jest $25,000. Kandydatem do wygrania zaproszenia jest AVANGAR, które wygrało już $12,500 wygrywając ECS tydzień 1. Jak oceniacie szanse Polaków w ECS?

 

 

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top