Counter Strike

POZNALIŚMY FINALISTÓW AZJATYCKIEGO MINORA!

Grayhound vs. MVP PK

Pierwszą mapą połfinałowego stracia górnej drabinki był Mirage, wybrany przez MVP PK. Australijczycy zdobyli pierwsze sześć na siedem rund. Kolejne trzy wpały na konto Koreańczyków, Grayhound odpowiedziało wyrywając następne cztery stracia. Ostatnią rundę zgarnęło MVP, wynik 10:5. Po zmianie stron pierwsze cztery rundy tym razem wygrała drużyna z Koreii, poźniej Australijczycy nie dali im dojść do głosu tracąc do końca meczu tylko jedną runde. Pierwsza mapa zakończyła sie wynikiem 16:10 dla Grayhound.

Jako drugą mapę Grayhound wybrało Dusta 2. Pierwsza połowa została całkowicie zdominowana przez Australijczyków, wygrali ją oni wynikiem 13:2. Po zmianie stron MVP PK było w stanie wygrać tylko pierwsze dwie rundy. Grayhound wygrywa mapę wynikiem 16:4, zabezpieczając serię wynikiem 2:0. MVP spada do drabinki przegranych, gdzie zagra o utrzymacie w walce o Majora z przegranym meczu TYLOO vs. AVANT, natomiast o awans do Głównych Kwalkifikacji do Majora Grayhound zagra z wygranym tego samego meczu.

TYLOO vs. AVANT

Pierszą mapę wybrało AVANT, gramy Overpassa. Mimo tego, że to drużyna z Australii wybrała tę mapę, zdołali oni wygrać tylko dwie mapy. TYLOO było na tej mapie nie do przejścia, co potwierdza wynik 16:2.

Po jednostronnej pierwszej mapie, przyszła pora na wybór Chińczyków, czyli Miragea. Pierwsza połowa ponownie zaczęła sie po myśli TYLOO, które wygrało pierwsze pięć rund. Avant nie pozostalo dłużne, doprowadzili oni do wyniku 8:6 na ich korzyść, TYLOO zgarnło ostatnią rundę pierwszej połowy. Tym razem pierwsze rundy, konkretnie trzy wpadły na konto AVANT, następne trzy odrobiło TYLOO. Austrlijczycy zdobyli jeszcze jedną rundę – jak się okazało ostatnią, Chińczycy wygrali sześć rund z rzędu i zobyli oni mapę z wynikiem 16:12. Po wygranej serii, TYLOO zmierzy się o Główne Kwalifikacje z Grayhound, natomiast walkę o utrzymanie AVANT stoczy z MVP PK.