Biznes

Powrót bonusu 100zł za założenie konta w Twisto! Odbierz pieniądze za darmową rejestrację!

Powróciła specjalna promocja od Twisto! Odbierz darmowe 100zł za rejestrację bez konieczności wysyłania dokumentów! Do weryfikacji twojej tożsamości wystarczy przelew na 1zł. Aby dostać bonus wystarczy potwierdzić swoje konto i zamówić bezpłatną kartę, nic więcej. Bonus otrzymujemy po zamówieniu karty, nie musimy czekać miesiącami na nasze pieniądze. Jest to jedna z lepszych promocji dostępnych aktualnie na rynku! Aby wziąć udział w promocji wystarczy mieć 18 lat! Obecnie rejestracja w Twisto jest dostępna tylko dla osób mieszkających na stałe w Polsce.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Twisto i odebrać bonus 100zł!

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy wejść w podany link (tylko z naszego linku otrzymasz aż 100zł!) i postępować zgodnie z formularzem, w pewnym momencie powinno wyświetlić się takie coś:

twisto 100zł

1 punkt to 1zł. Po prostu oznacza to, że na pewno dostaniemy bonus w wysokości 100zł. Na złożenie wniosku macie czas od 10 marca 2020 roku do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Twisto i odebrać bonus 100zł!

Usługa twisto cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc nie zwlekaj i załóż konto już teraz! Pamiętaj również o wyrażeniu zgód marketingowych i podaniu prawdziwych danych osobowych. Limit wydatków polecam ustawić jak najniższy, czyli 1500zł, aby weryfikacja przebiegła szybko i sprawnie.

Po rejestracji i potwierdzeniu konta przelewem (wysłana złotówka powróci na wasze konto) należy zamówić kartę. Pamiętajcie, iż rachunek z którego wykonujecie przelew 1zł musi należeć do Was! Jest ona bezpłatna i dostępna w kolorystyce czarnej oraz żółtej. Na karcie zamiast imienia i nazwiska możemy wybrać dowolny napis jaki chcemy. Wszelkie ważne dane, takie jak imię i nazwisko, numer karty oraz kod CVC znajdują się na rewersie “plastiku”.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Twisto i odebrać bonus 100zł!

Aby otrzymać bonus po otrzymaniu karty należy zapłacić nią 3 razy. Możemy zapłacić zarówno przez internet jak i w sklepie. Istnieje również karta wirtualna, którą możemy dodać do Google Pay. Informację o uzyskanej premii znajdziecie po zalogowaniu w profilu w zakładce Punkty. Ponadto otrzymacie stosownego maila z informacją o aktywowaniu usługi oraz przyznaniu bonusu. W chwili otrzymania premii wasza karta musi być aktywna i nie możecie mieć wycofanych zgód marketingowo-handlowych.

Jak wykorzystać bonus?

Wystarczy zapłacić kartą jak gdyby nic i w panelu twisto zaznaczyć, że spłacamy zadłużenie przez punkty.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Twisto i odebrać bonus 100zł!

Co to Twisto?

Twisto Free to darmowy limit kredytowy do wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych. Z Twisto można robić zakupy stacjonarnie oraz online i wybierać, kiedy chce się za nie zapłacić – od razu czy nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek. Ponadto Twisto oferuje najlepszy kurs wymiany walut za granicą, a karta jest akceptowana wszędzie tam, gdzie można płacić MasterCard.

Komentarze

Scroll to top