Inne

PORAŻKA LEGII WARSZAWA! WISŁA PŁOCK ZROBYWA 3 PUNKTY!

W ostatnim meczu pomiędzy Legią Warszawa, Wisłą Płock doszło do niewiarygodnego zdarzenia. Warszawiacy przegrali wynikiem 2:0 tuż przed oczami swojej publiczności. Przez to nie zdobywają żadnych punktów w tabeli Esktraklasy i już w poniedziałek zagrozić im może Górnik Zabrze.

Wisła Płock prowadzenie zdobyła już w 10. minucie po rzucie karnym Vareli. Po tej stracie gracze ze stolicy próbowali odwrócić wynik meczu, ale tylko pogorszyli sytuacje. 7 minut po pierwszej bramce gracze ze stolicy przegrywali już 2:0. Po wyprowadzonej akcji Semira Stilića, próbował on podać do swojego partnera, niestety piłkę przechwycił… Jakub Czerwiński. Próbwoał wybic piłkę poza pole gry, ale niestety tym razem mu nie wyszło i w pięknym stylu wprowadził footbolówkę do swojej bramki.

Po tej nieswornej sytuacji już było wiadomo, że Legia nie ma szans nawet na remis. Gracze ze stolicy mieli jeszcze pełno dogodnych sytuacji do wyrównania wyniku, ale niestety sędzia również nie był po ich stronie. Gdy w 86. minucie wszyscy myśleli, że sędzia podyktuje rzut karny po ręce Arkadiusza Recy nastąpiło wielkie rozczarowanie. Sędzia stał niewzruszony.

To spotkanie można opisac tylko w jeden sposób – jako wielkie nieszczęście Legii Warszawa.