Gry

Popularne gry online i Polski E-sport

W tym artykule zajmiemy się kilkoma najpopularniejszymi grami rozgrywanymi w Polsce, od kasyn online po najbardziej znane gry rozgrywane w polskich ligach e-sportowych. Będziemy rozmawiać o niektórych grach, które są stworzone dla każdego, a jeśli gra jest dla każdego, możesz być pewien, że ma największą bazę graczy i publiczność.

Tak więc, aby dostosować się do różnych zainteresowań, wybraliśmy kilka popularnych gier online, tym razem skierowanych do graczy którzy mogą być mniej zainteresowani graniem w gry takie jak Minecraft. Poniżej znajdziesz kolejną listę popularnych gier online. Podajemy razem krótki opis i przegląd tych gier online, które są dostępne na różnych konsolach, tak jak i na PC. 

Gry, które omawiamy, są różnorodne, nie tylko w swojej kategorii, na przykład czy jest to strzelanka pierwszoosobowa (FPS) czy gra strategiczna, ale generalnie bierzemy pod uwagę kilka innych dziedzin gier, które stały się coraz bardziej popularne w ciągu ostatnich kilku lat, jak darmowe kasyna online i duże gry online dla wielu graczy (MMO). Niektórzy gracze wolą iść do sklepu i kupować gry na swoje urządzenie do gier, a inni mogą chcieć grać w bezpłatne slotsy na kasynach online lub pobrać gry online dla wielu graczy.

Internetowe sklepy bukmacherskie

Nie ma jednego domu bukmacherskiego, który wyróżniałaby się, by reprezentować całą grupę tych gier online, ale fajną rzeczą w internetowych domach bukmacherskich jest sama liczba oraz różnorodność gier, w które można grać. Odwiedzając kasyna online, masz szansę grać w darmowych slotsów i blackjack’a az do stołów do ​​pokera na których można grać w czasie rzeczywistym. Prawdopodobnie dobrym pomysłem jest rozpoczęcie od przejrzenia różnych stron internetowych, które prezentują rankingi internetowych domów bukmacherskich i znalezienie takiej, która może oferować gry, które mogą ciebie najbardziej zainteresować.

Nie ma sensu, żebym próbował tobie wytłumaczyć co to są slotsy, blackjack czy ruletki, jak zapewnię już wiesz… Powiedzmy również, że sklepy bukmacherskie online zyskały na popularności w ciągu ostatnich kilku miesięcy, więc zabawa online całkowicie się zmieniła (i to w dobry sposób!). Są oczywiście typowe gry bukmacherskie, a nawet stoły, na których gra się w czasie rzeczywistym i można rozmawiac z innymi graczami.

Call of Duty: Warzone

Ten tytuł był absolutną bombą, gdy pojawił się w 2020 roku jako jedna z największych darmowych gry online. Call of Duty: Warzone to daleki potomek wielu gier Call of Duty, które pojawiły się przed Warzone, jednak Warzone znacznie różni się od reszty serii Call of Duty. Chociaż Call of Duty: Warzone nadal jest grą typu FPS (First Person-Shooter), jest to gra w stylu battle royale, która niedawno otrzymała również niesamowicie dużą nową mapę, na której gracze walczą o zwycięstwo – a wygrywa ten, który jako jedyny przeżyje. 

Gra dalej jest popularnym wyborem dla graczy, którzy chcą oddać się rozgrywce typu battle royale i jesteśmy pewni, że w przyszłości pojawi się wiele innych obiecujących updejtów. Na razie gra ma wiele fajnych mechanik gry, gigantyczną mapę, a także dwa tryby gry, więc nie tylko jedynie zwykły tryb battle royale.

Source: Pixabay

Dota 2

W naszej ostatniej recenzji omówiliśmy League of Legends, która od dawna jest rywalem Dota 2. I chociaż, podobnie jak League of Legends, Dota 2 przyciągnęła dość dużą liczbę toksycznych graczy, bez wątpienia pozostaje jednym z najpopularniejszych gier online na świecie. Jest to gra w stylu MOBA, w której gracze spotykają się 5 na 5 i muszą pokonać bazę wroga, aby zwyciężyć.

Niedawno Dota 2 otrzymała ogromny update, z nowym bohaterem, z którym gracz może grać na mapie i przeróbką calej mapy, razem z nowymi przedmiotami w grze które używane są w walce. Tak więc, podobnie jak Call of Duty: Warzone, widzimy, że producenci tych gier regularnie pracują nad utrzymaniem świeżości w grach.

Warto również wiedzieć, że te gry, obok innych dużych serii gier, mają również wersję, którą można pobrać na inne urządzenia. Na przykład Dota 2 stworzyła specjalną aplikację mobilną do swojej gry „Dota 2 Underlords”, wzorując się na popularnym modzie w wersji komputerowej, stworzonym przez graczy.

Source: Pixabay

Podsumowując

Gry online rozwinęły się w ciągu ostatnich kilku lat na ogromne wyżyny, a w dodatku do tego, starsze gry i franczyzy otrzymują zasłużone przeróbki. Lista gier jest długa i sugerujemy skorzystanie z innych rankingów, a także dogłębnych recenzji, aby dowiedzieć się więcej o tym, które gry mogą Ci najbardziej odpowiadać i przynosić najwięcej radości. Pamiętaj też, że nie musisz zostać mistrzem e-sportu, aby grać w wiele gier, o których wspomnieliśmy i dobrze się bawić.

Komentarze

Scroll to top