Counter Strike

Polski skład Virtus.pro pozostanie bez zmian?

 

Czy Polski skład Ex-Virtus.pro pozostanie w niezmiennym skłądzie? Po wyrzeceniu Polaków z organizacji wiele mówiło się o możliwej "wielkiej szufli", czy do niej dojdzie? 

 

Kolejne dni mijają, a my nadal nie znamy składów wszystkich Polskich drużyn. Wczoraj wyciekła informacja o możliwym składzie MIKSTURY na kwalifikacje na IEM Katowice 2020, w których rzekomo mieli wystąpić: Luz, minise, byali, snax i vegi. Dzisiaj jednak w zapisanych drużynach do tych kwalifikacji pojawił się zespół "Virtus Benched" z potwierdzonym składem: KUBEN (t), snatchie, phr i Vegi (pozostali zawodnicy nie są jeszcze oficjalnie potwierdzeni).
 


 

Oznacza to, że plotka o miksturze została zdementowana, przez co nadal jest nadzieja na zobaczenie Ex-VP w pełnym składzie. Oprócz kwalifikacji do największego turnieju w Polsce skład Ex-VP posiada również wywalczonego w relegacjach slota do ligii ESEA MDL Sezon 33, która rusza już za 2 dni. W liście drużyn możemy dostrzec Virtus.pro, które potwierdziło swój udział w składzie (Kuben (c), snatchie, Snax, Michu, phr, Vegi). Nazwa zespołu prawdopodobnie zostanie zmieniona po rozpoczęciu się rozgrywek. Start w internetowej lidze oznaczałby, że aktualnie jedyny skład w Polsce, który jest w światowym rankingu top30 drużyn pozostanie w niezmiennym składzie i poszuka organizacji. 
 

Znalezione obrazy dla zapytania virtus pro michu cs summit

 

Jak oceniacie szansę na dostanie się na IEM Katowice 2020 ex-Virtus.pro jeśli zostaną w niezmiennym składzie? Czy dołączą do Illuminar i ARCY jako trzecia Polska drużyna w tych kwalifikacjach? Czy chociaż jedna z Polskich drużyn zdoła awansować do głównego turnieju?

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top