Hearthstone

Polacy ponownie triumfują!

 

Polacy pokazują się z bardzo dobrej strony w turnieju House Rivalries. Zawodnicy Teamu PVP wygrali obydwa do tej pory rozegrane spotkania. W tym tygodniu pokonali szwajcarską ekipę Lausanne Esports 3:1!

Polska ekipa w skład której wchodzą Sieran, Mikro oraz Matff radzi sobie bardzo dobrze. Po dwóch rozegranych meczach na ich koncie znajdują się dwa zwycięstwa. Jednak wczorajszy mecz na pewno był trudniejszy od poprzedniego. Polski zespół, z powodu nieobecności Matffa i Sierana, był zmuszony do grania z dwoma rezerwowymi: Scorpio i fearsyndromem. Mimo słabego początku i dosyć szybkiej porażki Highlander Hunterem na Egg Warriora, nasi reprezentanci wyrównali stan meczu, wygrywając Galakrond Secret Roguem na Tempo Demon Huntera i pokazali swoją dominację w dwóch kolejnych pojedynkach, wygrywając całą serię wynikiem 3:1!

House Rivalries Cup to turniej organizowany przez międzynarodową ekipę House Rivalries. W całym przedsięwzięciu bierze udział 16 ekip, które walczą ze sobą w formacie swiss. 8 najlepszych zespołów awansuje do drabinki single-elimination i powalczą o zwycięstwo w całym turnieju. Wszystkie mecze rozgrywane są w formule Conquest Bo5 (do 3 zwycięstw).

Więcej informacji o turnieju znajdziecie tutaj.

Logo organizacji House Rivalries
19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top