Gry

Playstation store – jak szukać okazji cenowych?

 

PlayStation jest konsolą do gier, której na pewno nie trzeba przedstawiać. Jej najnowsza, piąta generacja zadebiutowała 12 listopada zeszłego roku, a mimo to nadal są problemy z dostępnością tego modelu w sklepach. Fani wykupują ją nawet po zaporowych cenach. Na najnowszą wersję konsoli jest dostępnych już wiele ciekawych tytułów, których ceny potrafią być naprawdę wysokie. Gry oprócz w sklepach elektronicznych można kupować również w oficjalnym sklepie PlayStation Store, w którym czasem można trafić na niezłą perełkę cenową!

Jak szukać promocji cenowych?

Zniżki na produkty zazwyczaj są z okazji różnorakich świąt. W sklepie od playstation również możemy spotkać promocje z okazji pewnych wydarzeń, na przykład popularne na świecie black friday. Swoją wymarzoną grę najlepiej dodać do listy życzeń i czekać do najbliżej wyprzedaży – prawdopodobnie jej cena się zmniejszy, a nam uda się zakupić wyczekiwany tytuł po niższej cenie. Korzystając dodatkowo ze sposobu opisanego poniżej możemy zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy!

wyprzedaże w playstation store

Gift Cardy – sposób na tanie doładowania

Gift cardy to nic innego jak kody podarunkowe, którymi można doładować ps store. Taki kod możemy zakupić i podarować komuś np. z okazji urodzin. Jednak jak można zauważyć w kilku sklepach takie kody są tańsze niż ich wartość – przykładowo kod o wartości 100 złotych możemy zakupić w okolicach 90 zł, co daje od kilku do kilkunastu złotych oszczędności. Taki kod możemy nabyć w sklepie internetowym i doładować nim swoje własne konto w sklepie od playstation. Przy zakupie kart należy uważać, gdyż wiele z nich ma ograniczenia regionalne, czyli można ich użyć tylko w danym regionie lub państwie. Aby użyć kod w Polsce musimy zwrócić uwagę, czy w opisie produktu jest informacja o regionie i czy zgadza się ona z naszymi oczekiwaniami. Środki w sklepie możemy wykorzystać na dowolny zakup.

Gry za darmo

Popularnym ostatnio zabiegiem marketingowym wśród producentów gier jest umożliwienie odebrania tytułu za darmo. W historii zdarzyło się już mnóstwo okazji do odebrania popularnej gry za darmo, choćby przypadek Epic Games, w którym do odebrania było GTA V za darmo przez okres kilku dni, ale gra dopisana do konta zostaje w nim na zawsze. W sklepie od popularnego producenta konsol do gier również są takie okazje. Ważne są one zazwyczaj zaledwie kilka dni, więc należy śledzić okazje w internecie.

Komentarze

Scroll to top