Biznes

PŁATNOŚCI E-PORTFELEM SKRILL – NAJPOPULARNIEJSZE WŚRÓD GRACZY SERWISÓW HAZARDOWYCH I GIER ONLINE

 

Dynamiczny rozwój nowych technologii oraz wszechobecna postępująca cyfryzacja sprzyjają wzrostowi popularności elektronicznej rozrywki w sieci i bezpiecznych metod płatności online. Jednym z najchętniej i najczęściej wybieranym narzędziem płatniczym w internetowych serwisach z hazardową rozrywką są portfele cyfrowe, wśród których najbardziej wyróżnia się Skrill. Dlaczego gracze upodobali sobie właśnie ten e-portfel?

Skrill – czym jest, jak działa, jakie ma zalety?

Skrill to czołowy na rynku portfel elektroniczny, który można zasilać środkami z osobistego rachunku bankowego lub podpinać do niego inne narzędzia płatnicze, jak karty kredytowe czy debetowe. Służy on do wygodnego, szybkiego i łatwego wysyłania pieniędzy innym użytkownikom, płacenia za zakupy internetowe, usługi online, subskrypcje serwisów streamingowych, muzycznych i filmowych czy dokonywania wpłat i wypłat w rozrywkowych serwisach hazardowych. W swojej ofercie posiada kilkadziesiąt walut światowych i kryptowalut. 

Funkcjonuje w branży od 2001 roku i jest dostępny w ponad 200 krajach. Można z niego korzystać za pośrednictwem strony internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. W ofercie posiada też fizyczną kartę Skrill Prepaid Mastercard. Główne priorytety firmy to bezpieczeństwo, prywatność i ochrona danych osobowych, informacji o transakcjach i środków pieniężnych użytkowników. Niedawno Skrill został oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego AC Milan w zakresie globalnych płatności, co ugruntowało jego pozycję.

Dlaczego gracze hazardowi wybierają Skrill?

Użytkownicy internetowych serwisów z hazardową rozrywką najchętniej wybierają e-portfel Skrill jako preferowaną metodę płatności online, głównie ze względu na wygodę i bezpieczeństwo. To bardzo skuteczne i łatwe w obsłudze narzędzie, gwarantujące natychmiastowy czas realizacji transakcji online. Jakie są zatem jego największe zalety?

 • Ochrona prywatności, danych osobowych, informacji o płatnościach i środków graczy
 • Szybkie, łatwe i skuteczne płatności bez konieczności podawania danych wrażliwych
 • Konkurencyjne kursy wymiany ponad 40 dostępnych walut światowych do przelewów
 • Możliwość zakupu i sprzedaży ponad 40 dostępnych najpopularniejszych kryptowalut
 • Program lojalnościowy Knect polegający na wymianie zebranych punktów na nagrody
 • Klub VIP zapewniający niższe opłaty, wyższe limity i spersonalizowaną obsługę
 • Fizyczna karta Skrill Prepaid Mastercard z możliwością dodania do Google Wallet
 • Opcja dwuetapowej weryfikacji konta przy logowaniu do serwisu hazardowego
 • Konkurencyjne wysokości prowizji i opłat na rynku operatorów płatności online
 • Profesjonalna obsługa klienta dostępna 24/7 w wielu językach światowych
 • Wysokie oceny, pozytywne opinie, rankingi i rekomendacje użytkowników
 • Wysoki standard bezpieczeństwa PCI – Payment Card Industry Data Security Standard
 • Certyfikat międzynarodowych dostawców płatności online, jak Visa czy Mastercard
 • Miliony aktywnych użytkowników e-portfela Skrill na całym świecie nie mogą się mylić

Płatności Skrill na przykładzie oferty Unibet

Profesjonalny internetowy serwis oferujący hazardową rozrywkę – Pelikan  – także oferuje płatności za pośrednictwem portfela elektronicznego Skrill. W przypadku wpłat środków na konto gracza, operator nie pobiera z tego tytułu żadnej opłaty, minimalna kwota wpłaty to 40 zł, natomiast maksymalna to 50 tysięcy, a transakcja księgowana jest natychmiastowo. Jeśli chodzi o wypłaty środków, również nie wiążą się one z żadną prowizją, a czas realizacji transakcji wynosi wtedy maksymalnie do 12 godzin. Operator Skrill często organizuje dla swoich użytkowników promocję w postaci cashbacku, czyli zwrotu części zainwestowanych środków.  Internetowe serwisy hazardowe także coraz częściej nagradzają swoich graczy za korzystanie z płatności za pośrednictwem portfeli elektronicznych Skrill, przykładowo bonusem w formie dodatkowych środków za doładowanie konta tą metodą. Pelikan zachęca graczy do korzystania ze swojej oferty bonusem powitalnym dla nowych użytkowników, atrakcyjnym freebetem oraz licznymi akcjami promocyjnymi dla stałych i powracających klientów. Dostępność bezpiecznej i nowoczesnej metody płatności Skrill także przyciąga..”

Komentarze

Scroll to top