Hearthstone

Pierwszy Polak z awansem do Hearthstone Masters Tour Montreal

 

Z dniem dzisiejszym rozpoczęły się kwalifikacje do Hearthstone Masters Tour Montreal, który odbędzie się we wrześniu. W drugim turnieju kwalifikacyjnym awans wywalczył jeden z Polaków!

10 – to liczba rund jakie musi wygrać każdy zawodnik w turnieju kwalifikacyjnym, który marzy o awansie na turniej z serii Masters Tour. Dzisiaj ta sztuka udała się jednemu z Polaków – Bardowi, który zwyciężył w turnieju kwalifikacyjnym numer 2.

Pierwszym przeciwnikiem Barda w najlepszej 8 był Impession. Pomimo dosyć ciężkich matchupów, czyli Egg Warriora i Spell Malygos Druida, Polakowi udało się zwyciężyć 2:1. Kolejnym jego przeciwnikiem w drodze do zwycięstwa w całym turnieju był gracz o nicku LayLadyLay, jednak ten szybko uległ naszemu reprezentantowi 0:2.

Ostatnią osobą z którą Bard mierzył się o zwycięstwo był Linus. Ale i w tym pojedynku Polak nie dał żadnych szans rywalowi. Bardzo szybko udało mu się uporać z listami Linusa, zwyciężając w całym meczu 2:0 i tym samym został pierwszym Polakiem, który wywalczył awans do Hearthstone Masters Tour Montreal.

Lineup Barda
19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top