PIERWSZY DZIEŃ V4 FUTURE SPORTS FESTIVAL 2019!

Dzisiejszego dnia odbyły się po dwa mecze w grupie A oraz B ,gdzie najważniejszym dla nas akcentem była obecność Virtus.Pro

Virtus.pro vs. Tricked
Mecz rozpoczął się na Mirageu, wybranym przez Polaków. Zdecydowanie lepiej w spotkanie weszli podopieczni Kubena. Po pierwszej połowie VP prowadziło 10:5. Po zmianie stron Virtusi szybko doprowadzili do wyniku 13:5. Później było tylko gorzej, gra Polaków zaczęła się sypać. Duńczycy zdobyli kolejne 3 rundy, Polacy odpowiedzieli raz. Przy wyniku 14:8, nasi rodacy przestali istnieć w tym spotkaniu, przez co przegrali pierwszą mapę 14:16.

Na drugą mapę Tricked wybrało Nukea. Tym razem to drużyna Sjuusha, zaczęła lepiej mapę. Pierwsza część spotkania zakończyła się na korzyść Duńczyków wynikiem 10:5. Później Virtusi wygrali tylko pierwsze 3 rundy i zakończyli punktowanie. Tricked wygrywa mapę 16:8.

mousesports vs. E-Rivals
Dust 2 wybrany przez Czechów o dziwo zaczął się po ich myśli. Niewielką, ale jednak przewagą wygrywają pierwszą połowę 8:7. Druga część spotkania nie wyglądała już tak kolorowo, Myszy pokazały swoją wyższość wygrywając, aż 9 rund przy czym nie oddali, ani jednej. Pierwsza mapa wpada na konto Mouse.

Przyszła pora na wybór Mysz, czyli Inferno. Po 15 rundach mięliśmy bliźniaczą sytuację jak mapę wscześniej, czeska organizacja wygrała 8:7. Tym razem po zmianie stron E-Rivals stawiało więcej oporu swoim rywalą. Ci ponownie zdobyli 9 rund, lecz stracili 5. Druga mapa zgarnia mousesports wynikiem 16:13.

MIBR vs. Gamerzone
Wybrane przez Węgrów Inferno zaczęło się dla nich całkiem przyzwoicie. Co prawda przegrali pierwszą połowę 8:7, ale w końcu mierzyli się z 16. drużyną na świecie. Zmiana stron przyniosła nam dość dużą niespodziankę. Gamerzone dało dojść do głosu swoim rywalą tylko 4 razy. Sensacja 16:12 dla Węgrów!

Train będący wyborem Brazylijczyków nie się dla nich dobrze. Po pierwszej części drugiej mapy tracili 1 punkt do rywala. Dalsza część meczu przyniosła poprawę gry podopiecznych zewsa. Druga połowa należała do nich, tak samo jak druga mapa która wygrali 16:11.

Mapą decydującą został Mirage, który ponowie po pierwszej połowie zakończył się wynikiem 8:7, tym razem na korzyść MIBR. W dalszej części spotkania byliśmy świadkami dominacji Brazylijczyków, którzy oddali tylko dwie rundy. Trzecia mapa wpada na konto brazylijskiej organizacji wynikiem 16:9.

mousesports vs. Tricked
Ostatni mecz dzisiejszego dnia, czyli mecz wygranych w grupie A. Pojedynek rozpoczął się na Dustcie wybranym przez europejski skład. Myszy świetnie weszły w spotkanie! Podczas pierwszej połowy Duńczycy tańczyli jak, im Myszy zagrają. Z pierwszych 15 rund, Mouse zgarnia 12! Po zmianie stron duńska drużyna rzuciła się w pościg za rywalami. Wygrali 7 rund z rzędu. Przy wyniku 12:10 mousesports nie oddało już ani jednej rundy i wygrało pierwszą plansze 16:10.

Przyszła pora na Nukea, czyli wybór Duńczyków. Rozpoczynające po stronie broniącej mapę mouse, całkiem przyzwoicie sobie poradziło. Tuż przed rozpoczęciem drugiej połowy, wygrywali 9:6. Po przerwie Tricked wzięło się za odrabianie start, mimo że przegrali pierwsze trzy rundy to doprowadzili do wyniku  11:13. Dalej było już tylko lepiej Duńczycy oddali jeszcze tylko jedną rundę i zdołali wygrać mapę 16:14

Mapą decydującą w tym meczu był Mirage. Ostatnia tego dnia mapa tak samo jak wcześniej zaczęła się świetnie dla mousesports. Ograli swoich rywali w pierwszej połowie 12:3! W drugiej połowie ponownie Duńczycy zaczęli odrabiać straty. Z fatalnego wyniku z pierwszej połowy udało im się wyrównać 14:14, a późnej 15:15! By wyłonić zwycięzcę mapy, a co za tym idzie serii potrzeba było, aż 12 rund dogrywkowych. Trzecią mapę wygrało mousesports wynikiem 22:20.