PIERWSZA DRUŻYNA REGIONU CIS W GŁÓWNYCH KWALIFIKACJACH DO MAJORA!

Spirit vs. DreamEaters

Pierwszą mapą finału dolnej drabinki był wybór DreamEaters – Train.  Rundę pistoletową zdobyło Spirit, następnie rundę force wygrało DreamEaters, tym samym odpowiedzieli ich rywale. Następne pięć starć wygrało DreamEaters. Końcowe rundy niemal w 100% należały do Spirit. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 8:7 dla Spirit. Druga połowa została zdominowana przez DreamEaters, wygrali ją 9:2, a w rezultacie pierwszą mapę 16:10.

Na drugą mapę Spirit wybrało Miragea i to właśnie oni zrobili "pistoletówkę", następnie cztery rundy zdobyli ich rywale. Wygrywając trzy kolejne rundy gracze Spirit doprowadzili do remisu. Do zakończenia pierwszej połowy kolejno: Spirit zdobyło trzy rundy, a DreamEaters cztery. Na tablicy 8:7 dla DreamEaters. Druga część spotkania zaczęła się dobrze dla DreamEaters, wygrali oni pierwsze cztery rundy z następnie oddali dwie i zdobyli trzy. Spirit rzuciło się w pościg za swoimi rywalami, by uniknąć odpadnięcia z Minora. Niestety przegrali oni ostatnią i przegrali tę mapę 14:16, a także serię 0:2. Odpadli oni z walki o Majora zajmując 4. miejsce. DreamEaters zagra z przegranym meczu forZe vs. Syman

forZe vs. Syman

Pierwszą mapę wybrali Rosjanie, a było to Inferno. Syman wygrało rundę pistoletową i w tej połowie nie zdziałali wiele, po drodze zdobyli jeszcze jedna rundę. Pierwsza połowa zakończyła się pogromem forZe 13:2. Po zmianie stron to Rosjanie tym razem wygrali "pistolety", następnie oddali trzy rundy rywalą. Ostatnie dwie rundy zdobyło forZe wygrywając mapę 16:5.

Drugą mapą był Dust 2 wybrany przez Syman, które wygrało pierwsze trzy rundy. Tu sytuacja niemal bliźniacza jak do pierwszej mapy, Rosjanie ponownie zdominowali Syman wygrywając pierwszą połowę 11:4. Druga część spotkania zaczęła się wygraniem pierwszych dwóch rund. Syman do końca meczu zdobyło tylko dwa punkty przegrywając drugą mapę 6:16 i mecz 0:2. Zagrają oni z DreamEaters, natomiast forZe wygrało Minora regionu CIS, awansując do Głównych Kwalifikacjach (gdzie znajdują się tam już: Vitality, NRG, G2, Furia, mousesports, CR4ZY, Complexity, Avangar, Grayhound oraz HellRaisers oraz wygrany meczu DreamEaters vs. Syman) do Majora oraz dobywając 30.000$!

Jutro o 18:00 DreamEaters zagra z Syman. Wygrany awansuje do Głównych Kwalifikacji, a przegrany zagra w Play-in (gdzie znajdują się Northz INTZ oraz przegrani meczów DreamEaters vs. Syman oraz MVP PK vs. TYLOO.

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.